Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya (csóró) férfiként ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya (csóró) férfiként ti is örültök, hogy nem lesz senkitek a mai nőket látva?

Figyelt kérdés
A mai nők gyakorlatilag használhatatlanok szerintem (tisztelet a kivételnek). Nem értenek semmihez, sokba kerülnek, és még könnyűvérűek is. Kinek kellenek ezek a nők de őszintén? Én tökéletesen meg vagyok egyedül. Sportolok, dolgozom, teljesen jól érzem magam egyedül. Ha meg szexelni támad kedvem felkeresek egy prostit ennyi...
2016. ápr. 15. 15:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Csak nem érzed magad olyan jól, ha mindig azzal vagy elfoglalva, hogy sározd őket. :)
2016. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az elsővel. Ha annyira jól meglennél egyedül, minden happy lenne, akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést sem. Ha valami full nem érdekel, akkor nem fogsz írni róla.

Szomorú vagy a lelked mélyén, h nem kellesz egy nőnek sem.

2016. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Leírtam a véleményem, ennyi... Mindig ezzel vagyok elfoglalva? Ezt meg honnan veszed? :D
2016. ápr. 15. 15:32
 4/30 A kérdező kommentje:
Kinek kell olyan nő akit megdugtak vagy 50-en? A mai nők itt tartanak erkölcsileg kb... Hogy majd röhögjön az utcán a velem szembejövő pasi, hogy ezt a ri*bancot már megkúrta? :D Ebből nem kérek.
2016. ápr. 15. 15:35
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem bírom a melegeket, de nem érdekelnek, nem megyek közéjük ezt hangoztatni.
2016. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Mi is örülünk, hogy békén hagysz minket :)
2016. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Leírtad a véleményed... és mégis ki a fenét érdekel a véleményed?
2016. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#7 Fáj az igazság?
2016. ápr. 15. 15:41
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Én annak örülök nagyon, hogy az ilyen emberek, mint te akik csak panaszkodni tudnak és azt hiszik attól többek lesznek, ha mást próbálnak lehúzni, békén hagynak. Nem csoda, hogy nincs senkid, mindegy hogy nézel ki, vagy hogy van-e pénzed, a belsőd az ami elkerget mindenkit.
2016. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%

A sok keresűrég helyett mondjuk építsd magad fel minden téren:

-Személyiség

-Külső

-anyagilag


Lehet többre jutnál,ahelyett,hogy siránkozol.

2016. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!