Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként kérdem, hogy vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként kérdem, hogy vajon miért nem bírjuk a duci/dundi/molett/dagadt nőket?

Figyelt kérdés
Bónusz kérdés, hogy ha összejöttök egy csajjal, akivel jól megvagytok évekig, de idővel elhízik, akkor hogyan fogtok reagálni szerintetek?

2016. márc. 31. 22:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
Tetszik, hogy bevallod nem bírod őket, és kiváncsi is vagyok a kommentekre.
2016. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
70%

Van olyan nő akinek nagyon jól áll. Igaz attól is függ hogyan hízik el, és hogy mennyire. Van aki csak még kívánatosabb lesz tőle, de van aki sajnos utána inkább válik hasonlatossá egy sertéshez. Fene érti ezt.


De arany középút itt is. Kicsit el van hízva, az még nem nagyon baj. Ha meg úgy hízik el hogy minden nap látom akkor annyira nem is tűnne fel. Biztos realizálnám, de a fokozatosság miatt hozzászoknék.

2016. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
80%
Én imádom őket. Mindig vannak kivételek...
2016. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
26%

Ez tudat alatt működik. Úgy ahogy a nők az alfa hímet keresik, úgy a férfiak a fiatal és termékeny nőt. Azért vonzó a 90-60-90-es női test, mert annak a látványa kelti a legerőteljesebb termékenység látszatot. Egy kövér elhízott nő az tudat alatt terméketlen, várandós, idősödő nő illúzióját kelti az agyban.


A bónusz kérdésre a válasz: Szakítanék vele

2016. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%

Jót tudsz te is kérdezni... mit tudom én.

Benne kéne lenni a helyzetbe, hogy igazi választ mondjak neked erre.


Megvan bennünk egy kép, hogy mi az amitől feláll a péniszünk, ahhoz fogunk vonzódni. Ha együtt vagy valakivel akit szeretsz, és később elhívik, valószínű még szereted ugyan úgy de szexuálisan nem fogsz vonzódni iránta.


Vagy lehet, hogy mégis fogsz... akkor meg hülyeséget mondtam...

2016. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
35%

Rengeteg férfi szereti a testesebb nőket, ugyanis a férfiak izlése sokkal változatosabb a nőknél.


Na de a kérdésedre a válasz: én azért nem kivánom a túlsúlyos nőket, mert az ágyban én akarok a domináns lenni a 76 kg-mal. Egyszerűen zavar, ha egy nő testre nagy, a lehangoló látványról már nem is beszélve.

2016. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Az tiszta sor, hogy vannak olyan nők, akik nagyon "szépen" híznak és szépen ki is emelik a nőies formáikat, ahol kell. Az ilyen nők szebbek tudnak lenni a legtöbb átlagosnál, de valljuk be, hogy mindenki kb. 1 ilyet látott életében, szóval ez alapján durva hiba volna kijelenteni, hogy általánosságban is ilyenek volnának a duci nők.

Az egyszerűség kedvéért tekintsünk el a nagyon szerencsés duci nőktől és értsük a duci alatt a közismert női alakot inkább.

2016. márc. 31. 22:48
 8/40 anonim ***** válasza:
14%

Hozzám egyszerűen nem illene egy duci nő, de még a +5 kiló felesleg is zavaró lehet egy idő után, ami legfőképp ott mutatkozik meg mikor fel kéne rohanni egy emelkedőn, vagy éppen át kéne ugrani valamit, de ő lassú, lomha, és esetlen.

Tetszik a hatalmas mell, a kerek formák, de mozgékonyságban hatalmas hátrányt jelent a plusz súly, és hátulról már nem is néz ki izgatóan a hatalmas hát + fenék.

2016. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
78%
Én bírom őket nagyon is.
2016. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
33%

Azt hogy miért nem bírjátok, azt nem tudom. Biztos van akinek tetszik.

Én arra reagálnék, hogy mi van hízik a másik.. Nos mi ezt a párommal úgy oldjuk meg, hogy mindketten jó testtel kezdtük a kapcsolatot, így szerettük meg a másikat, tehát megtiszteljük egymást azzal, hogy nem hagyjuk el magunkat.


Szólunk egymásnak ha kezd elszaladni velünk a ló.. Egyébként hozzáteszem, nem volt még rá szükség. Rajta kb +10 kiló látszik meg, fel is szedte, szarul érezte magát, hát nekiállt rendesen enni, sportolni többet és leadta.

Én kevesebbet sportolok, már 4 kiló is rendesen meglátszik rajta, de tartom a súlyomat becsülettel. Ha már 2 kilóval több vagyok, akkor jobban odafigyelek.


56 kilóval kezdtem a kapcsolatot, most 55 vagyok.


Szóval hogyan reagálunk? Nem hagyjuk, hogy meghízzunk.


Egyedüli kivétel a terhesség lesz, de akkor is igyekszem majd, hogy ne hízzak feleslegesen és kb annyival jöjjek ki a kórházból, mint amennyivel kezdtem a terhességet. Ha rajtam is maradna 4-5 kiló, akkor azt leadom fél éven belül. Ennél gyorsabban nem biztos, hogy menni fog hiszen a szoptatás miatt oda kell figyelni, hogy mit eszik, mit mozog az ember.


N

2016. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!