Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként kérdem, hogy vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként kérdem, hogy vajon miért nem bírjuk a duci/dundi/molett/dagadt nőket?

Figyelt kérdés
Bónusz kérdés, hogy ha összejöttök egy csajjal, akivel jól megvagytok évekig, de idővel elhízik, akkor hogyan fogtok reagálni szerintetek?

2016. márc. 31. 22:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
5%
Egyetértek a tízedik válaszolóval. Nem kell elhanyagolni magunkat és kész. Bár én inkább csontváz leszek ha nem figyelek a kajámra, és nem edzek.
2016. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 ~OnLány~ ***** válasza:
79%

Én meg lányként írom,hogy akár duci,akár sovány egy lány,nem mindig szép.Vannak,akiknek jobban áll,ha van rajtuk felesleg és van,akiknek meg kellene fogyniuk.

Ha egy lány sovány,attól még lehetnek hibái.

Realtív az egész.Van aki elfogadja a teltebb lányokat,van aki nem.Úgyszintén forítva is igaz az egész.


Ja és még arra is reagálnék,hogy ha egy férfi kapcsolatban van már több ideje egy nővel és a kapcsolat elején a nő még sovány volt,szerintem az idő múlásával nem annyira észrevehető,ha felszaladt pár kiló felesleg.Azért nem hinném,hogy ezért képes lenne valaki is dobni a barátnőjét.

Ahogyan öregszik az ember lassul az anyagcsere is.De erről kár beszélni,mindenki tudja.

2016. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Nézegetem lassan 5 perce ezt a képet, még a gatyámból is előkaptam a farkamat, lassú mozgással imitálni próbálom a maszturbálást, és nem akar felállni, pediglen minden rendben van ott lent. Egyszerűen nem tudok felizgulni négy vízilóra.

2016. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
4%

Mert undorítóak,fúj.

Én ha heti 4-szer eddzek és konkrétan mióta kapcsolatba vagyok még jobban eddzek,diétázok,barátnőm is heti 4-szer edz,és mióta velem odafigyel jobban a kajára is,bomba alakja is van,ennyi az egész.

Nem hízunk el,nem hagyjuk el magunkat ennyi az egész.

Bónusz kérdésedre a válasz: Azonnal kivágom,az én ágyamba dagadt igénytelen nő be nem fekhet sőt a lakásom küszöbét sem lépheti át.

2016. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
31%
Ebben a válaszomban mi volt olyan lepontozni való? nem értem már itt mi alapján megy ez a "pontozás", de sokszor tűnik úgy, hogy "pofára megy".
2016. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
94%
8-as:volt középsuliban olyan osztálytársnőm,aki 40 kg vasággyal és 1-2 suli kör után úgy köpte ki a tüdejét,mintha 100 kg-t nyomna.Szóval nem csak testalkat függő a fittség.Legutóbb olvastam a Runner magazinban egy bő 100 kilós színesbőrű nőről,akinek a futás a hobbija és már Isten tudja milyen kihívásokon vett már részt.
2016. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
36%
16# Azért nem ez a gyakori. 1000 dagadt nőből jó ha egyet találsz, akinek jól megy a futás annak ellenére, hogy 2 embert tesz ki a súlya.
2016. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
78%

Férfiként mondom, hogy menj már el sörözni néha a többi férfival is! :D Mert valahogy még nem ittam olyan társaságban, ahol szóba került a téma és ne lett volna valaki, aki bírta volna az óriási női fenekeket, amit egy telt csajnál talált meg.

Nekem is tetszenek a teltebb csajok. Nem a vészesen túlsúlyosak, hanem a formásak. Ugyanúgy, a vékonyabb csajok is.

A többségnek általában az ideális tetszik. Nőnek, pasinak egyaránt, mert így szocializálódunk.

2016. ápr. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Darwel ***** válasza:
72%

Mert hülye vagy......

Sokan szeretjük őket. Mert sokkal nőiesebbek mint a sok gebeliba.

Ha meg a párod évek alatt hízik és emiatt dobod,akkor neked inkább kutya való mint nő... Bár azt a kutyát is sajnálnám.....

2016. ápr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
18%

Marhára nőiese egy hájas nő...

De ízlések és pofonok, kinek mi jön be, szerencsére nem vagyunk egyformák.

2016. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!