Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként kérdem, hogy vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként kérdem, hogy vajon miért nem bírjuk a duci/dundi/molett/dagadt nőket?

Figyelt kérdés
Bónusz kérdés, hogy ha összejöttök egy csajjal, akivel jól megvagytok évekig, de idővel elhízik, akkor hogyan fogtok reagálni szerintetek?

2016. márc. 31. 22:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
57%
2dolgot ìrnék: ,ismerősöm elvett egy kisfius alkatu lànyt (rövid haj, semmi test még a ruhàzat és szemüveg se volt valami nöies) aztàn szült neki 2 lànyt meg fiut kb màsodik làny utàn bikiniben màr egész nöies lett az asszonyka. Az elsö lâny most 20 . Apa nagydarab kisportolt ember bàr pocakosodik anyát màr ìrtam milyen volt kettö génjeiböl olyan formàs csaj lett ....
2016. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
52%
Az ókorban és a középkorban a dagadt nő volt az ideàll hófehér bőrrel a gatdagsàg és fizikai munka kerülésének szinbóluma
2016. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

32-es

Ez öreg tévedés. A szimbólum rész okés, de soha nem a dagadt nő volt az ideál, hidd el nekem.

Egy Palvin Barbi minden korban és minden kultúrában vitte volna a prímet, mert nagyon ösztönös dolog az, ami a férfiaknak tetszik.

2016. ápr. 2. 10:04
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

#33: Ez nem igaz.

Régebben több kultúrában a teltebb nők voltak az ideálok. Van, ahol a tényleg durván telt, van, ahol a kevésbé. Igazából pont ez volt ösztönös, mivel egy teltebb nőnél nagyobb az esély arra, hogy a baba mindent megkap az anya szervezetében, míg egy vékonynál kisebb az esély.

Attól, hogy neked a vékony nők jönnek be, még nyugodtan utánanézhetsz a biológiának és történelemnek, de ajánlanám a szociológiát is.

2016. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
86%

A bónusz kérdésre ma találtam választ:

A nő karcsú, hogy könnyen át tudd emelni a küszöbön. Később elhízik, hogy ne tudd olyan könnyen kidobni.

2016. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

34-es

Értem én mit akarsz beletuszkolni a fogalmaidba, de nem fog működni.

Ami ösztönösen vonzó, az az egészséget sugalló és a nőies.

Ezek viszont meglehet, hogy kultúránként másféle markerekkel voltak azonosítva(így pl Kínában az apró láb volt a menő, ezért a kislányok lábait kövekkel összezúzták és szoros cipőbe téve torz formájúvá engedték csak rendbe jönni).

Mindazonáltal vannak feltűnően visszatérő motívumok, melyek mélyebbről fakadnak és egymással kapcsolatban nem lévő kultúráknál is jelen vannak: pl. nagy mellek, szimmetrikus arc, nagy szemek, kiemelt szájkontúr, keres segg - ami valójában annak a boltozatnak a függőlegessel bezárt szögét jelenti... tudat alatt, ami a könnyű terhesség markere.

Vannak olyan szélsőségek, amikről szót lehet ejteni, de ezek egyediek, ritkák és helyi jellegzetességek, pl a mauritániai felhizlalt nők vagy az a törzs, ahol a nők hosszú nyaka a szexi és emiatt folyamatosan nyújtják azokat és növelik a nyakmerevítőként is szolgáló díszes karikák számát.

Ezek azonban mind később kialakult és egyedi dolgok, a visszatérő motívumok közt pedig nincs ott az elhízott nő és hiába hivatkozik bárki Botticelli képeire, mert azok képek voltak és ha közben a királyok ágyasai épp olyanok voltak, mint a mai Palvin Barbika, akkor hülyeség az érved.

Nézz meg ábrázolásokat Marie Atoinette-ről, Madam Pompadourról.


Hozzáteszem, hogy volt olyan, hogy jó dagadt arisztokrata vagyok, hogy kitűnjek a soványka "lúzer" pórnép közül, de ez messze nem szexuális preferencia volt, hanem kivagyi pöffeszkedés. Mondhatni a korabeli pichák "facebook posztingja".

2016. ápr. 2. 17:28
 37/40 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, mi értelme van olyan dolgot magyarazni, ami egyénenként eltérő (akár tetszik, akár nem). Van, akinek az 50 kiló alatti, kis mellű nő az ideál, másféle nem izgatja. Van, akinek az átlagos formák. Van, akinek a telt, de nem kövér. Van, akinek a sportos. Van, akinek a molett. És ez így tök jó. Ha mindenki csak egyfélét szeretne...mondjuk az 50 kilós, szőke, nagymellűt....hát elég gyorsan kihalnánk. Meg egyébként is...ezzel az erővel, bármilyen értelmetlen kérdést körbeokoskodhatnánk, de túl messzire azzal sem jutnánk, max csak az általánosítás szintjéig. Pl.: miért nem szeretik a nők az alacsony férfiakat? Vagy miért szeretik sokan a pacalt? Stbstb. Értelmetlen.
2016. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

37-es

Nagyon szép, amiket írsz és így elmondva igaz is, nem lehet kikezdeni, ám ha megkérdezed a duci nőket, nem fognak így áradozni a helyzetükről.

A "neked is jut, nekem is jut, mert láttam már mindkettőt" kijelentés önmagában egy logikai hiba a valódi kérdés szempontjából.

Attól, hogy vannak akik a ducikat szeretik, nem jelenthető ki, hogy többé-kevésbé szeretik őket is annyira, sőt...

2016. ápr. 2. 19:07
 39/40 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok vékony és nem is akarok az lenni. Jártam kondiba, ettem egészségesen vékony mégsem voltam soha, ezt elfogadom és szeretem magam így. Szerencsére volt már számtalan vonzó férfi az életemben, akiket a vékony barátnőim nyálcsorgatva bámultak.

Nekem nem jelentett soha hátrányt vagy problémát, hogy nem vagyok 50 kiló, nem volt szükségem arra, hogy azon agyaljak miért nem kellek a férfiaknak.

2016. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Vekony csipő szűk p... t sugall abba meg kobb bele tenni kerek kemény mellek jellemzőbbek a vékony lànyokra.
2016. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!