Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban elítélendő férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban elítélendő férfiként hogy pénzes társat keresek?

Figyelt kérdés
Nekem férfiként fontos hogy gazdag pénzes legyen a nő. Jobban számít mint a külső. El lehet ítélni de mai világban fontosak az anyagi javak. Ha nő ilyen az nem annyira elítélendő?
2016. márc. 24. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Elég szánalmas és teljesen férfiatlan.
2016. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
nem elítélendő egyik sem.
2016. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Ha pénzes nőtt találsz, az valamiért lett pénzes nő....

Vagy mert eltett láb alól 5 férjet már, vagy elperelte tőlük a vagyonukat, stbstb.

Jobb, ha nem keresel pénzes nőt, mert elég rövidtávú dolog lesz belőle.

Amúgy szerintem nem elítélendő, csak hát nem ez a megszokott rend.

2016. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi a preferencia, igen itt a többség el fog ítélni. en meg azt szeretem ha a lany vékony de emellett nagy természetes cicije van, ebből sem sok szaladgál. Nekem nem fontos a pénz, tobbe kevésbbé boldog tudok lenni azzal amennyit most keresek. Viszont nem erdekel mások véleménye, mikor mondom, hogy az egyik legfontosabb a szep mell. Szerintem téged se érdekeljen.
2016. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És neked is van pénzed legalább? Vagy te egy csóró gyári melós vagy, aki gazdag nőcikre hajt, aki eltartja?

Mert ha te is pénzes vagy, akkor nem elítélendő, de ha ki akarod használni a nőt, akkor az. Szerintem ez nőben is elítélendő.

2016. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Az anyagi javak fontosak az igaz de nem elsodleges legalabbis nalam igaz 31vagyok inkabb eljek szegenysegbe de olyannal kit szeretek
2016. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 omba ***** válasza:

3-as, arra miért is nem gondoltál, hogy úgy is lehet valaki pénzes, hogy okos, tehetséges, szorgalmas, és még van egy kis szerencséje is, hogy ebből sikeres legyen?

De mondjuk az meg mit találna a Kérdezőben érdekesnek?


Nem tudom, mi a "pénzes" - és miért ez a legfontosabb szempont a párkeresésben... de nem fog menni.


Amire te azt megtudnád, már rég tudni fogja, hogy leginkább ez a szempontod.

2016. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs is szebb és jobb a svájci nőknél. Szép igényes szőkék, én is olyat akarok majd 5-10 év múlva a feleségemnek <3


25/F

2016. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
no para
2016. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az de itthon sok sikert hozzá, én sosem a jobb egzisztenciájú nőkkel voltam igazán boldog.

Talán mert azoknak az elvárása az egekben van+más a fontos nekik nem a társuk hanem meló,cég,vállakozás. Szóval ha gyári munkás vagy tényleg nem lesz sok esélyed :-)

De ha neked nem a szex, érzelmek a fontos egy kapcsolatban hanem a sok nyaralás akkor neked való egy ilyen nő.

2016. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!