Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas igényem lenne 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas igényem lenne 30 éves férfiként?

Figyelt kérdés

Átlagos nem helyes férfi vagyok viszont bensőm jó szerintem.

Egy csinos lányt szeretnék nem kell olyan szépnek lennie csak ne legye legyen duci. Ami fontos nagyon okos legyen házias. Illetve ami különösen fontos hogy szűz lány legyen. Lehetőleg 27 éves kor alatt ne legyen mert már megállapodni szeretnék


2016. febr. 10. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

27 éves, szűz, csinos, okos nőt szeretnél? (Egy 27 éves már nem lány, hanem nő...)


Segítek. Soha nem fogsz ilyet találni. És ezzel az ég világon semmi probléma nincs, hogy ilyen nő nem létezik.


25N

2016. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

27 éves szűz?

Azért az kemény.

Igen emiatt nagy az elvárás.

2016. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Azért vallásos között vannak ilyen nők, nem? Nem baj ha házasság előtt nincs szex mert életem párját keresem
2016. febr. 10. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha te is vallásos vagy, akkor próbálkozz ott. Elég sok programot szerveznek a fiataloknak, ahol lehet ismerkedni. Általában viszont inkább fiatalabbak vannak egyedül, akik szüzen szeretnének férjhez menni korábban teszik, nem várnak, amíg elérik a harmincat. Persze kivételek mindig vannak, csak nem túl sok.

Egyébként az igényeid elég magasak.

2016. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. Nem vagyok vallásos csak valahogy olyan nőt szeretnék aki csak nekem adja oda magát. Ez nekem nagyon fontos
2016. febr. 10. 22:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha életed párját keresed, márpedig célszerű lenne házasság előtt szexelni. Hidd el, simán elromlik a kapcsolat, ha szar lesz a szex.
2016. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vallálos, akkor az ilyen lányoknál nincs esélyed. Aki meg nem az, azok között nagy valószínűséggel nem fogsz olyat találni, aki 27 évesen szűz és normálisan is néz ki. Ha mégis, akkor azt majdnem csodának könyvelném el.
2016. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A vallásosak között lehet ilyen, de akkor meg az okos kitétel nem valósul meg.
2016. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-nak igaza van. Ha vallásos, lehet hogy szűz de sem okos sem túl szép nem lesz.

Ha nem vallásos, nem lesz szűz.

Ráadásul ha te átlagos férfi vagy, és a belső számít (ugye?), akkor ne csinos nőt akarj, hanem átlagosat.

2016. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki hívő még nem kell hogy buta is legyen. Azonban úgy vélem némileg fanatikus és egy ilyen ember nem fog nem vallásos párt választani magának.
2016. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!