Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya (csóró) férfiként ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya (csóró) férfiként ti is örültök, hogy nem lesz senkitek a mai nőket látva?

Figyelt kérdés
A mai nők gyakorlatilag használhatatlanok szerintem (tisztelet a kivételnek). Nem értenek semmihez, sokba kerülnek, és még könnyűvérűek is. Kinek kellenek ezek a nők de őszintén? Én tökéletesen meg vagyok egyedül. Sportolok, dolgozom, teljesen jól érzem magam egyedül. Ha meg szexelni támad kedvem felkeresek egy prostit ennyi...
2016. ápr. 15. 15:25
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#20 Köszi, ez korrekt volt.
2016. ápr. 15. 15:52
 22/30 A kérdező kommentje:
#17 A prostit csak üritésre használja az ember jobb esetben. :D
2016. ápr. 15. 15:58
 23/30 anonim ***** válasza:
11%
Örülök, mert minden nő gonosz. Nem szeretem a nőket, mert saját magamat szeretem.
2016. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%

Most nem akarok közönséges lenni, de a barátnőddel is szexelnél, akkor nem ugyanaz a két folyamat?

Sőt, lehet a prostitól még el is kapsz valamit, mert nincs rá garancia, hogy nem...

2016. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
44%

Csóró az vagyok, csúnya, hát mit tudom én, öreg, az fix... na most naponta a egy prosti azért nem fér bele....


Meg hát, amikor az aktus után hozzábújik és reggel úgy ébredsz XD - én így érzem jól magam

2016. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
82%

#7 vagyok.

Az igazság az, hogy nem lesz senkid. Ez nekem miért fájna? Legalább nem vagy konkurencia. Mondjuk akkor sem lennél, ha próbálkoznál a nőknél. Így legalább időt takarítasz meg mindenkinek.


Nem jelentesz fenyegetést, csak irritáló vagy, mint egy szúnyog, ami ha sokáig zümmög, lecsapja az ember. Amikor a siránkozásaitokra így reagál valaki, épp ez történik. Zümmögjetek inkább csendben, vagy nyaljátok egymás valagát privátban csoportosan, de ne a fórumot teleszemetelve.

2016. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kótai mester, ennél azért többre vitte eddig. :D
2016. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az oromlanyt akihez elmesz, csak ket het alatt megdugjak 50 en :)
2016. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
27%
VAnnak "rendesek" hűségesek de ettől még nem lett jobb egy lány. A probléma a túlnagy konkurencia 1 lányra 5 fiu jut minimum és így elszállnak maguktól pillanatok alatt, aki társkeresőzik tudja h egy lányra naponta 100- an ráírnak egy fiu pedig(mivel ő a hódító ők írnak) örül ha havonta a 100- ból 1 visszaír. Ez olyan aki gazdagon nő fel mindent másképp lát a világba mint aki szegény. A mostani világ a szélsőségekre kezd épülni minden téren ez a probléma.
2016. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Előzőhöz írva veheted úgy h a lányok úgy nőnek fel h ha már nő egy pici melle, nem hízik el és felvesz egy picit kivágottabb ruhát ezrek tolonganak érte és bámulják, egy társkeresőn meg pláne, a fiu meg úgy nő fel h vanegy "menő" jóképü réteg mondjuk 10 százalék akikért néhány csaj odavan meg jó a dumájuk a többit észre se veszik soha társkeresőn pedig 2000 csajra ráír és nulla visszajelzést kap önbizalom=0,0 a lányoknál 100%, ez a probléma forrása
2016. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!