Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és még nem volt soha barátnőm,épp ezért tapasztalatlan is vagyok.Lányok nektek ez mennyire lenne zavaró tényező?

A konkrét kérdés viszont az,hogy alapvetően egy vicces,jó humorérzékű srác vagyok,ha már ismerem a másikat.

Nem tudok rögtön flörtölni,poénkodni ami miatt azt hihetik hogy egy unalmas és savanyú ember vagyok pedig nagyon nem.Akkor tudok velük rögtön hülyéskedni,ha a lánynak nagyon közvetlen,laza természete van.Akárhogy is próbáltam eddig ezen javítani,nem nagyon sikerült.Ha csak ketten vagyunk,akkor hamarabb meg tudok nyílni,mint egy társaságban.Nektek mi a véleményetek egy ilyen férfiről?

Külsőmmel nincsen gond,kaptam már meg a jóképű jelzőt :)

Ilyen tulajdonságokkal hogyan lehet nekem barátnőm?



2016. ápr. 17. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
sehogy
2016. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Neked is valamennyire közvetlennek és lazának kell lenned.

Kevés az esélye annak, hogy majd a lány udvarolni fog neked, vagy hajlandó lesz harapófogósat játszani veled.


Ne görcsölj már rá ennyire az ismerkedésre, ne félj a lányoktól, nem fognak megenni!


Kicsit erőltesd meg magadat, és kezdeményezz te is! 23L

2016. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

A vélemény ilyen férfiről?

Nem vagy férfi. Kisfiú vagy még. Kisfiúval pedig foglalkazzanak a 14-16 éves lányok / az anyukák.

2016. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus introvert vagy, aki társaságban visszahúzódóbb, nehezebben oldódik, emiatt kevésbé feltűnő. Ezzel az égvilágon semmi gond nincs, hidd el, az ilyen emberek általában sokkal értékesebbek, mint a felszínes, harsány, nagydumás jópasik, akik könnyebben szednek fel nőket, viszont nem képesek tartós kapcsolatot kialakítani. És hidd el, vannak olyan lányok, akik az olyan férfiakra buknak, amilyen Te vagy. És tapasztalatból mondom, ezek a csajok az igazi főnyeremények! Sokkal több esélyed van egy boldog, tartós és izgalmas párkapcsolatra, mint sikeresebbnek tűnő, valójában felszínes, extrovertált társaid.
2016. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megy élőben, próbálkozz neten, én sok srácot ismertem meg fb-on keresztül, flörtölni is könnyebb úgy, megtanulni is könnyebb úgy beszélni valakivel. A férjemmel anno az iwiwen ekresztül és msn-en ismerkedtünk. :D
2016. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb is írták introvertált típus vagy, és ezzel nincs is semmi gond! Azonban ennek tényleg az az átka, hogy elsőre nem jön ki a valódi személyiséged, szóval csak akkor fog működni, ha valaki hajlandó egy kis időt szánni rád. Egyébként évek alatt fejleszthető a nyitottság, lazaság. Én is introvertált vagyok, de már nem okoz gondot a spontán szóba elegyedés valakivel. Szóval érdemes gyakorolni egy kicsit, és nem csak a csajozás végett beszélgetni valakivel, hanem csak úgy, megfelelések és elvárások nélkül.


Nekem előzőleg olyan barátom volt, akinek szexuálisan én voltam az első. Biztos nem csak rossz példák vannak, de nálunk a vége az lett, hogy szakított velem. Főleg azért, mert "kevésnek érezte magát". Az a baj, hogy ilyen tapasztalatok nélkül nem ismered igazán a saját testedet. Pedig én türelmes, kedves voltam vele igazán. De ha a fejébe vett valamit, akkor én mondhattam neki bármit...

27N

2016. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el lazulni..es indits meg minnel tobb beszelgetest lanyokkal!flortolj!

-Szia!Hogy vagy...szep a szemed ...hasonlo.ne torodj vele ki mit mond...mert elobb-utobb gatlassa fajul es egyedul maradsz mint az ujjad

2016. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is olyan személyiség vagyok, aki egyáltalán nem azt mutatja magáról első találkozáskor, amit aztán a későbbiekben, és ami igazándiből őt tükrözi. Viszont, mivel mindneki magából indul ki, én sokszor arra számítok, hogy ha valakit egyre jobban megismerek, akkor majd egyre inkább kinyílik, és valami újat mutat, ugye úgy, ahogyan te is. De amikor ez nem történik meg, hanem azzal kell szembesülnöm, hogy valaki csupán annyi, amennyi, akkor már nem lesz számomra továbbra érdekes, és azt gondolom róla, hogy nincs benne semmi plusz, ami vonzóvá tenné. 21/L
2016. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ,hogy jobban megismered. Nem az produkálod nekik első alkalommal amit ők várnak aztán csá...
2016. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nőként azt mondom, hogy olyan társaságban keress párt magadnak, akik hasonló módon gondolkodnak, mint te, akik hasonló hobbit űznek, mint te. Akkor eleve van közös téma, közös programok akár kettesben is.


Sok férfi és sok nő azért nem találja meg a normális párját, mert mindegyik olyan, mint te. :-) Nem tudnak egymásról, vagy elmennek egymás mellett.


Viszont ha nem volt még párkapcsolatod, ha netán szűz vagy, akkor nagyobb a veszély, hogy esetleg nem maradsz meg annál, akivel először élsz együtt. Ritka az olyan ragaszkodó férfi, aki megmarad a legelső nő mellett , akivel szexuális kapcsolata volt.

2016. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!