Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogy internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy internetes ismerkedés alatt mindenkinek nagyon bejövök, de egy pár randi után meg otthagynak?

Figyelt kérdés
Amikor fiúkkal ismerkedek az interneten addig minden jó és szép, de egy pár személyes találkozó után otthagynak, minden indok nélkül. Pedig külsőre ugyanúgy nézek ki mint a képeken, nem beszélek csúnyán, nem vagyok bunkó, de valami miatt még sem nyerem el a fiúk tetszését. Már a sok csalódás után már öngyilkosságra is gondoltam. L/25
2016. ápr. 14. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én is ezt kérdezném, velem mint 30+ normális fickóval, átlagos külsővel mennyire venne komolyan?
2016. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!