Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány a harmadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a harmadik randi után azt mondja, hogy inkább nem szeretne most kapcsolatot, az minden esetben végleges?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, és nagyon megtetszett. Sokszor bizonytalannak tűnt, de pár randi után ténylegesen kijelentette, hogy ő most mégsem szeretne kapcsolatot. Rosszul esett, mert tényleg úgy tűnt, hogy összejövünk. A döntése okát konkrétan nem tudta megindokolni, de sejtem, hogy arról lehet szó, hogy nemrég lépett ki egy több éves kapcsolatból. Ilyenkor tényleg mindig hagyni kell elmenni a másikat, vagy vannak körülmények, amikor érdemes küzdeni valakiért? Ti mit gondoltok erről? 26F

2016. ápr. 5. 18:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg csak veled nem szeretne.
2016. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy most inkább egyedül szeretne lenni.
2016. ápr. 5. 18:29
 3/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ecsém, nem volt meg a kémia; pattintott.
2016. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Biológia*
2016. ápr. 5. 18:39
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben nem érdemes küzdeni, mert az csak még inkább elidegenítené tőled. Hagyd annyiban a dolgot és várd meg, hogy mi lesz. Előfordulhat, hogy amennyiben esetleg mégis tetszettél neki, hogy meggondolja magát és jelentkezni fog. Ha meg nem, akkor úgyis mindegy, hadd menjen...
2016. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
ez a kémia mekkora eufémizmus. Ronda vagy a számára, valljuk be.
2016. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem írtam el. Kémiát akartam írni.
2016. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#Költőnő?


Akkor sincs túl sok értelme.

2016. ápr. 5. 18:56
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy csaj azt mondja, akármikor akár az ismerkedés első pillanatában, akár hanyadik randin, az mindig azt jelenti magyar nyelven:

Nem szeretnék most kapcsolatot. (csaj nyelven)

Vágyok egy jó kapcsolatra, de nem veled szeretném, mert te nem felelsz meg erre a célra. (magyar nyelven)

2016. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A többieknek igaza van. Szeretne ő kapcsolatot, csak nem veled. Ne mondd nekem, hogy te még nem jártál így...


Nekem is már hányszor mondták azt, hogy most jó egyedül, nem akarnak kapcsolatot, aztán egy-két hét múlva már más srác karjaiban láttam őket.

2016. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!