Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány a harmadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a harmadik randi után azt mondja, hogy inkább nem szeretne most kapcsolatot, az minden esetben végleges?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, és nagyon megtetszett. Sokszor bizonytalannak tűnt, de pár randi után ténylegesen kijelentette, hogy ő most mégsem szeretne kapcsolatot. Rosszul esett, mert tényleg úgy tűnt, hogy összejövünk. A döntése okát konkrétan nem tudta megindokolni, de sejtem, hogy arról lehet szó, hogy nemrég lépett ki egy több éves kapcsolatból. Ilyenkor tényleg mindig hagyni kell elmenni a másikat, vagy vannak körülmények, amikor érdemes küzdeni valakiért? Ti mit gondoltok erről? 26F

2016. ápr. 5. 18:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha még nem lépett túl a volt kapcsolatán, akkor hagyd, nem érdemes feszegetni tovább a témát. Nem akarja se magát, sem téged ámítani, még ha nem is vagy számára közömbös. Csak egy buta, ostoba nő ugrik fejest egy másik kapcsolatba, mert azt hiszi azzal jobb lesz. Aztán persze pofára esik, vagy téged ejt pofára mert még mindig a régi után vágyik.


Költőnő!

Hagyjuk már ezt a kémia dumát. Helyesbítek. Vonzalom. Nem pedig kémia. Ez pedig kézenfekvő és érthető szó, nem maszlag. :)

2016. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9%
Ez a szöveg mindig, minden körülmények között, minden nőtől kamu. Aki elég jól néz ki, azzal már a szakítás napján is összejönnének. Nem tetszel neki külsőre, és ő ezt természetesen már első pillanattól kezdve tudta, csak húzta az agyadat, amíg jólesett neki.
2016. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Költőnő? ***** válasza:
96%

Tolvajuram nevezd aminek akarod, nekem toszmindegy xd.

Azért gondolom ha annyira a fizimiskával lett volna gond; nincs 3 randi.

Mmint magamból kiindulva; aki fizikailag olyan hidegen hagy, mint egy jéghegy, és a személyisége sem fog meg annyira, hogy vmi kialakuljon... annak én nem húznám az idejét.

2016. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

12-es!

Azt kalkuláld bele hogy nem minden nő egyforma, mert mi sem vagyunk azok. Nem mindenki hülye liba, mert vannak normális értékrenddel rendelkező nők.

2016. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
19%
felejtős! ilyen velem is volt jaj most nem állok készen 1 kapcsolatra két nap múlva kapcsolatban párja jóska pista facebookon! bezzeg ha a kérdező helyes magas izmos lett volna 15 perc múlva már a farkán lovagolt volna a lakásán.....
2016. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Na.

Én nem akarok kapcsolatot (több éves kapcsolat után vagyok - igaz már 1 évvel) de olyan szinten kiszipolyozott az az egész lelkileg, hogy nem vágyom kapcsolatra.

DE

Ha életem szerelme randira hívna, nem küldeném el... viszont ha alakulna is egy pasival valami aki azért még sem olyan aranyos/okos/kedves mint gondoltam, és nem fogott meg 100%ban, akkor őt elküldeném, mert nekem most nem fontos, hogy legyen valaki mellettem.

2016. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Azért maradjunk annyiban, hogy a csaj nem néz ki úgy, hogy csak úgy válogasson...Attól még persze érthető, ha valaki nem jön be neki.
2016. ápr. 5. 19:32
 18/25 anonim ***** válasza:
16%
2016 ban a ronda és átlagos nők is a helyes magas férfiak után sóvárognak inkább nem jön össze senkivel ha az alfahím nem jön össze
2016. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Már sajnálom, hogy nem azzal kezdtem, hogy bentlivel járok és a rózsadombon lakok...
2016. ápr. 5. 19:38
 20/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ne hallgass rá, hisz zsidó fiú. :D

Még a bőre alatt is pénz van. Amíg meg nem nyúzza valaki. :D

2016. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!