Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány a harmadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a harmadik randi után azt mondja, hogy inkább nem szeretne most kapcsolatot, az minden esetben végleges?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, és nagyon megtetszett. Sokszor bizonytalannak tűnt, de pár randi után ténylegesen kijelentette, hogy ő most mégsem szeretne kapcsolatot. Rosszul esett, mert tényleg úgy tűnt, hogy összejövünk. A döntése okát konkrétan nem tudta megindokolni, de sejtem, hogy arról lehet szó, hogy nemrég lépett ki egy több éves kapcsolatból. Ilyenkor tényleg mindig hagyni kell elmenni a másikat, vagy vannak körülmények, amikor érdemes küzdeni valakiért? Ti mit gondoltok erről? 26F

2016. ápr. 5. 18:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
:/
2016. ápr. 5. 19:47
 22/25 anonim ***** válasza:
Szeretne, csak nem veled. Nézz utána, mit jelent az, amikor nincs meg a kémia...
2016. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is annyit jelent, hogy benne lenne egy kapcsolat, csak nem veled, mert nincs meg a kémia. Vagy csak tényleg nem akar most semmit, de szerintem inkább az első opció.


Viszont nem tudom miért kell olyan baromságokkal jönni, hogyha a srác helyes és izmos meg magas, akkor 15 perc múlva már a szobában menne a menet.. Egyáltalán nem minden nő ilyen és rohadt szánalmas, hogy mindenkit egy kalap alá vesznek egyesek és konkrétan ler*ibancozzák az összes nőt, mondván már is ágyba bújnak bárkivel 10-15 perc után, aki helyes meg izmos. Egy ember nem csak külsőből áll, felőlem lehet akármilyen helyes valaki, ha emberileg meg egy nulla, bunkó és tök hülye. Meg úgy alapból sem vagyok r*ibanc, aki boldog-boldogtalannak beterpeszt. És ezzel nem én vagyok egyedül így, szóval nem kell általánosítani. Aki meg olyan lányokkal kezdett, akik szétteszik a lábukat 10 perc után, az őket is minősíti, nem csak a lányokat...

2016. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy te nem voltál rá olyan hatással, hogy több legyen köztetek, de az is lehet, hogy egyszerűen most olyan időszaka van, hogy a háta közepére sem kíván egy kapcsolatot, de megpróbálta, hátha mégis.

Egyszer jártam úgy, hogy már régebb ideje nem volt senkim, és megpróbáltam ismerkedni neten, hátha, de igazából semmi hangulatom nem volt ahhoz, hogy legyen kapcsolatom. Így az lett a vége, hogy 1-2 hónap után töröltem a regisztrációmat.

2016. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
63%

Olyan jó húsz éve halottam ezt a rendkívül őszinte szöveget egy lány szájából.....és elkezdte volna magyarázni, hogy nem tudja pontosan mit is kar Tőlem. Azon nyomban hátast fordultam és néztem hátha elérem a buszomat. Aki ennyire szánalmas dumával koptatja le a másikat, az csak gondolkodjon egyedül. Nálunk ez a 5 randin sikerült, sikerült majd 1 hónapot elvennie az életemből. Mondjuk nagyon tapasztalatlan voltam még,mert belementem ebbe a szituációba....ilyen szempontból igazi tanulópénz volt.

38F

2016. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!