Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan egy fiúnál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan egy fiúnál, hogy első barátnője lesz a végleges?

Figyelt kérdés
Félek,hogy egyszer csak rájön majd,hogy nem élte még ki magát. :(
2015. dec. 13. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek :(
2015. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én 5 éve nem tudom magam túltenni az első barátnőmön és összetenném a két kezem, ha véglegesen együtt szeretne velem lenni, azóta volt már kapcsolatom, de nem volt az igazi, egyszerűen ne mtudok túl lenni rajta. Szóval létezhet ilyen, ne agyalj rajta, inkább örülj neki hogy együtt vagytok.
2015. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem már volt már pár kapcsolatom,közben megismertem a valamennyire a másik nemet.Kicsit formálódtak/változtak az igényeimet és nem akarok senki tapasztalat szerzése lenni.Szerintetek okos dolog ilyenbe beleélnem magam?
2015. dec. 13. 00:18
 4/15 anonim ***** válasza:
ne agyalj ilyen butaságokon, mert bevonzod. Adj hálát minden egyes napért amit együtt vagytok, és szeresd őt, de ne ragaszkodj hozzá görcsösen, add meg neki a szabadságot.
2015. dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen van. A barátomnak én vagyok az elsõ barátnõje, azt mondta nem Kell neki más és ezt bizonyította is. Lassan 4 éve együtt vagyunk nem veszem kézpénznek,hogy velem van De tudom, hogy nem megy el tõlem. Hamarosan összeköltözünk, Te Pedig ne agyalj ilyen butaságokon! Legyetek boldogok és ennyi :)
2015. dec. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Sajnos mi is szakítottunk de én szerintem örökké hinni fogok benne és amíg van remény, teszek is érte hogy vissza szerezzem. Én tényleg csak őt szeretem. Próbálkoztam más lányokkal de mindenhol volt valami gáz. Tudom, hogy ő az igazi és ő is mondta hogy velem milyen jó volt. Valahogy ezt vissza kell csinálni különben soha nem leszek boldog. Vele tényleg az voltam mert tudtam, hogy ő is az.
2015. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó mért szakítottatok?
2015. dec. 13. 01:21
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 01:12

Én is pontosan így vagyok vele. :( mi a távolság miatt szakítottunk. 3x voltunk együtt, és képtelen vagyok lemondani a reményről hogy együtt leszünk még :(

2015. dec. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mért szakítottatok?
2015. dec. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Be vonzás nincs, ez baromság! Ha lenne, én milliomos lennék.

Kérdező, a mai világban csak ha nagyon rossz vagy tart ki egy kapcsolat örökké, már nincs igaz szerelem: ( ezt el kell fogadni.

2015. dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!