Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan egy fiúnál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan egy fiúnál, hogy első barátnője lesz a végleges?

Figyelt kérdés
Félek,hogy egyszer csak rájön majd,hogy nem élte még ki magát. :(
2015. dec. 13. 00:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Háát. Ismerősök közt volt pár ilyen. Tizenévesen boldogok. Huszonévesen surlódások, megcsalás ez-az volt, hogy túlélte a kapcsolat volt, hogy nem. Viszont hamrincon túl egy pár se maradt együtt. Nem pont azért mert valamelyik kitalálta, hogy mással is ki akarja próbálni inkább amiatt, hogy egy ember tiniként messze nem végleges. Nagyon sokat változik. És a legtöbb dolog ami egy felnőttkapcsolatot jellemez még később alakulnak ki. Tiniként még önmagukat keresik, de maga az élet utána jön. Mikor már megélhetés, munk, tanulás közt kell dönteni, 30-nál meg mérlegre teszi az életét és bizony előfordul, hogy nem elégedett vele.

Meg az ilyen pároknál látom leggyakrabban, hogy túl korán vállalnak gyereket. Ez persze nem örökévényű, csak a saját tapasztalatok.

2015. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es :Mi értesz az alatt,hogy nagyon rossz?
2015. dec. 13. 15:56
 13/15 A kérdező kommentje:
11-es: Én 25 vagyok,ő 27.
2015. dec. 13. 15:59
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja és 4 hónapja vagyunk együtt,azt kihagytam.
2015. dec. 13. 16:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem írom ide hányas vagyok mert kiírja a nevem :D

Szóval ő szakított velem de minden előzmény nélkül. Végül aztán beszélgettünk róla de ez nem egyszerű dolog. Ráfoghatjuk hogy a távolság miatt de nem igaz.

2015. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!