Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valakinek tapasztalata az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata az ilyen "Lakat Party"-ról, és hasonlóakról?

Figyelt kérdés

Ezt találtam a netet böngészve:

[link]


Érdemes elmenni? Mármint lehet komolyan ismerkedni, vagy itt is csak az egy éjszakásoké a főszerep? Volt már valaki, ha igen megírná, hogy mik a tapasztalatok?


27/F (Illetve ha el is mennék, akkor a legközelebbi eseményre már 28.)



2016. ápr. 4. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem sok ott a Lakatos akkor igen.
2016. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%

Lakat partyn nem voltam, de az ő szervezésükben rapidrandin igen.

Átvernek ugyanúgy a csajok. Beszélgetsz velük, jófejnek tartanak, aztán meg nem érdekled. Amikor én voltam, eleve több férfi volt, pedig az aránynak elvileg 1-1-nek kellett volna lennie, volt, hogy 2x annyi férfi volt, szóval az esély nagyon kicsi, ott is macsónak, vagy szöveggyárosnak kell lenned, pénzkidobás.

2016. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is csak a rapidrandit ismerem közelebbről (az a 8 perces ide-odaülés), ezt a bulit kifejezetten nem, de az előző válaszolóval ellentétben én tök jó dolognak látom, és szimpatikusabb forma, mint mondjuk egy netes társkereső. Szerintem egy próbát megér, mit veszíthetsz? :)
2016. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Kipróbálni ki lehet, miért is ne. Csak a fejlettebb országokban ez szervezésben sokkal jobb. A másik meg az, hogy 7 perced van egy nőre, szóval aki nagyon tapasztalatlan, az könnyen elbukhat, nagyon oda kell tenned magad, hogy egy nő felfigyeljen rád. Persze semmi sem lehetetlen, csak kezdésnek nem tartom jónak.
2016. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Remek rendezvény, érdemes kipróbálni. Mint mindenhol, itt is vannak, akik rövid távra keresnek, és vannak, akik tartós kapcsolatra vágynak. Ez is egy esély. Mindenképp jobb, mint otthon ülni és siránkozni, hogy nincs hol ismerkedni.
2017. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
6000 Ft? Ingyen is bármikor odamehetsz nőkhöz, csak nem ilyen kamu indokkal, hogy lakatot kell kinyitni. :D
2017. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
81%
De nem megy oda bárhol :) A Lakat Partyn meg azért vannak az emberek, hogy ismerkedjenek. A lakat és a kulcs csak egy játék, ürügy az ismerkedésre.
2017. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit költséges ürügy, de kinek mi. :D
2017. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én voltam a közelmúltban, de nekem nem jött be. Eleve nem lehet normálisan ismerkedni a dübörgő zenében, a nők mellett folyamatosan több férfi tobzódik, vannak akik túl sok időt töltenek együtt, szóval ha nem te vagy az első, aki "lecsap" valakire, akkor kevés az esélyed. A korosztály meg túl széles, 25-45 év közötti. Aki tetszene, az esetleg túl fiatal hozzád, vagy ha egyidős, akkor kövér, esetleg nem túl csinos. Egyszer kipróbáltam, de soha többet. A helyszín megválasztása eleve rossz volt.
2019. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!