Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogy internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy internetes ismerkedés alatt mindenkinek nagyon bejövök, de egy pár randi után meg otthagynak?

Figyelt kérdés
Amikor fiúkkal ismerkedek az interneten addig minden jó és szép, de egy pár személyes találkozó után otthagynak, minden indok nélkül. Pedig külsőre ugyanúgy nézek ki mint a képeken, nem beszélek csúnyán, nem vagyok bunkó, de valami miatt még sem nyerem el a fiúk tetszését. Már a sok csalódás után már öngyilkosságra is gondoltam. L/25
2016. ápr. 14. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Öngyilkosság??? Jajj ne már...

Lehet van a személyiségedben valami ami zavarja őket.

Vagy esetleg gyors sex reményében találkoztak, és nem kapták meg.

Meg ezt most így itt senki nem fogja tudni megválaszolni neked neten keresztül.

Ha esetleg a közelben vagy és van kedved egy talihoz, kv-hoz, írj rám.

2016. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek az emberek. Ez miatt ne legyél öngyilkos, más is van így, hogy nem megy a párkapcs,nekem se, de ezért nem szabad rosszat csinálni.
2016. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig még a szexre se céloztak, semmi, úgy is otthagynak.
2016. ápr. 14. 13:43
 4/11 datass ***** válasza:
100%

Az internetes világ veszélyes vizein mindenki úgy állítja be magát ahogy csak akarja,mivel teljesen személytelen az egész.


Attól hogy jól elbeszélgettetek "arc" nélkül az nem jelenti azt automatikusan hogy élőben is ugyanez lesz a hatás.

Ott már látod a másik fél gesztusait,hanglejtéseit,mimikáját,megnyilvánulásait,illatát (stb.) és nem utolsó sorban élőben az egész embert.

Ami még "arc nélkül" jó beszélgetés volt az interneten az élőben azért eléggé más...


Szóval ezernyi oka lehet annak hogy miért nem volt folytatás. Lehet csak szexet akartak és nem kapták meg azonnal, de az is lehet hogy több találkozó után sem érezték azt hogy köztetek lehet valami.

(bár én elvből nem is hívnék el olyan nőt randizni aki nem tetszik)


Esetleg valami több infó ami miatt nem kereshettek?



30/F

2016. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor vajon miért lehet az hogy én akárkivel randizok irántam senki nem érez semmit? Bezzeg más nőknek még káros szenvedélyeik is vannak, még is kellenek ők is valakiknek.
2016. ápr. 14. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Lehet ugyanaz az oka, ami arra késztet, hogy kétnaponta kiírd ugyanezt a kérdést.
2016. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 datass ***** válasza:

#5 "Akkor vajon miért lehet az hogy én akárkivel randizok irántam senki nem érez semmit?"


Lehet nem tetszett nekik a személyiséged? De lehet még ehhez sincs köze.

2016. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen az internet. Valóságban a nemek aránya 50-50 körülbelül az interneten meg 10x annyi férfi keres nőt, mint fordítva. Így egy nőre csomó férfi jut... Ki tudja melyik-milyen.

Ha én férfiként keresek, engem meg válaszra sem méltatnak a túljelentkezés miatt.

2016. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy az illetékeseknél érdeklődj?
2016. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hűha, lehet én is felregisztrálok már társkeresőre, mert annyi ilyet olvasok, hogy szegény nőket állandóan visszautasítják, mi történt, másfele forog a Föld?


Mondjuk csak átlagos külsővel rendelkezem, nem vagy jóképű, vajon a kérdező velem is eljönne randizni?

2016. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!