Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereséshez szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereséshez szeretnék ötletet, ti milyen módszerrel/módszerekkel próbálkoznátok még?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy keresem a szerelmet. Internetes társkereséssel, és szervezett randikra való elmászkálással próbálkozok, illetve emellett mindig tartok magamnál egy jól megfogalmazott kis üzenetet, amit az utcán odaadok csajnak, ha meg akarom ismerni. Úgy szoktam átadni, mintha elhagyta volna, és elérhetőséget hagyok rajta. Leszólítani nem merek, mert úgy gondolom bolondnak néznének. :-D Szóval ti milyen társkeresési formákat tudnátok még ajánlani? Szórakozóhelyre nem szívesen mennék, és a baráti körömbe sincs olyan ember aki tudna segíteni ismerkedni. Ja, és szerintetek nagyon gázos így üzenetet adni valakinek az utcán? Az értelmes, építő jellegű segítséget, választ előre is köszönöm.

23F



2016. ápr. 9. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

"Leszólítani nem merek, mert úgy gondolom bolondnak néznének. :-D "


És miért baj az, ha bolondnak néznek, miért érdekel téged más véleménye?


Mellesleg, ha normálisan szólítod meg, nem valószínű, hogy bolondnak nézne. Viszont így, hogy ennyire gátlásos vagy, csak saját magad alatt vágod a fát, hiszen az előre gyártott jövőképeid vagy önbeteljesítő jóslatokká válnak, vagy korlátoznak abba, hogy ismerkedni tudj.


Tudod mi következik ebből? Két dolog:


1. Párkapcsolat egy olyan nővel, aki nem is tetszik annyira, de "jobb mint a semmi" alapon mégis vele leszel

2. magány


Személyes tapasztaltból írom ezeket. Azt tanácsolom, hogy szabadulj meg a korlátaidtól.

2016. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még valami: ezt az üzenetes dolgot nem értem. Ha már odaadod az üzenetet, akkor egyúttal meg is szólítod nem? Ha ez így van, akkor nem értem, miért nem beszélsz, miért üzenetet adsz...


Annak nem sok értelme van, hogy megszólítasz egy csajt, aztán átadsz neki egy üzenetet. Egyébként is, ezzel inkább azt mutatod, hogy félénk vagy, az meg nem jó...

2016. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nah itt a problema. Érdekes mert a legutóbb az egyik lany ismerősöm mesélte, hogy mennyire gaz volt, hogy egy srác a kezébe nyomott egy nevkartyat. A puaban, amit csinálsz nevezik daygamenek. S hidd el a csajok nem fognak bunkók lenni, ha leszolitod őket.

Íme a recept,

Bocsi, hogy igy idegenként, megszólítlak, de nagyon tetszett Csizmád, salad, szoknyád. ( mindig a lany ízlését es ne külsejét dicsérd) . Mond hogy egy perces van, mert menned kell egy találkozóra, de ha nem szólítalak meg, akkor valószínű sohasem találkozunk. (Ezt határozott fellépéssel, de a hangod ban legyen benne a bizonytalanság, kicsi, dadogas, mintha zavarban lennel. Azert kell ez, mert ha túl magabiztos vagy, lefogja vágni, hogy nem először csinálod, s senki nem akar egy csajozogeppel randizni.) találj ki valamilyen történetet, hogy volt egy ismerősöd aki pont igy oltozkodott

2016. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félre nyomtam es elküldte, szoval neked kell beszélned, kicsit zavarban levő stílusban. S mondhatod is bocsi de zavarban vagyok.Mert a lany meg jobban zavarában lesz. 2 perc beszed maximum utána elkered valami elérhetőséget. Azt csá.
2016. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Ez az üzenetes dolog szerintem nem túl nyerő. Én biztos nem hívnék fel egy vadidegent, akivel 3 mondatot sem beszéltem.
2016. ápr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!