Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többi pasi hogyan áll az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi pasi hogyan áll az internetes társkereséshez?

Figyelt kérdés
A kérdésem az ihlette hogy mivel nincsen baráti köröm akik segítségével személyesen is ismerkedhetnék lányokkal így jobb híján ki szeretném próbálni a netes társkeresők nyújtotta lehetőséget. Viszont rosszul vagyok tőle hogy ez ugye a pasiknek egy maximálisan alárendelt helyzet tehát gyakorlatilag az van hogy már egy átlagos nő is kap minimum napi 10-20 levelet míg egy pasi ugye 99%-ban egyet sem. Úgy érzem mintha ez egy állásinterjú lenne. Mintha csak a sok györkér kuncsorognak ők meg válogatnak...természetesen tudlm hogy bennem van a hiba, de akinek ez nem okoz gondot az mit tanácsol mit mondogassak magamnak hogy ezen átlépjek?
2015. jún. 27. 22:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem a fórumozás mindig jobban bejött, mint a direkt ismerkedés.
2015. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, ezért volt jó a gyk amíg lehetett itt ismerkedni..

De ha visszakeresel régi ismerkedős kérdéseket akkor lehet esélyed ;)

2015. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Most is ugyanúgy lehet(ne) , csak lenne rá jelentkező.Az a tapasztalatom hogy akik ide járnak azok baromi rondák,nem kellenek senkinek,aki pedig párkeresési tanácsadásra kíváncsi és nem ronda, az nem fog itt ismerkedni.
2015. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Milyen fórumot tudsz ajánlani első?


Am nekem az is gond hogy nem találok olyan nőt akivel lehet beszélgetni olyan "szárazabb" témákról..pl orvostudomány, csillagászat stbstb ők miről szeretnek dumálni? Az életükről? De ha nekem kell mesélnem az a baj hogy semmi nem fog menni mert steril életet éltem és nem igazán csináltam semmit. Jártam suliba azt ennyi :D Mit lehet ilyenkor tenni? Hol vannak olyan "értelmesebb" csajok".

2015. jún. 27. 23:17
 5/21 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ronda(itt is megmondták ezen az oldalon egyöntetűen hogy nem ezzel van a gond) mégsem volt még senkim.
2015. jún. 27. 23:18
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
"természetesen tudlm hogy bennem van a hiba"ezt nem tudom ironikusan mondtad e,így írásba nem mindig jön le,de ha esetleg nem volt benne irónia akkor megnyugtatlak hogy nem benned van egy hiba.Az állás interjús példából kiindulva,ha egy állasra van tíz jelentkező de csak egy kapja meg nem a többi kilenc a nyomorult hanem a rendszer sz@r.És ezt nem csak neked mondom hanem mindenkinek aki ezzel szenved.Na de a kérdésedre válaszolva maradok is ennél a állásinterjús példánál mert nagyon jó.Ezzel a példával kb el is lehet magyarázni az egész problémát.Na ha akarsz egy állást ugye jelentkezel,de nyilván nem vagy hülye ezért rögtön vagy húsz helyre mert már tudod előre kb mi lesz.Úgy 17 b...szik rá egyáltalán kettő talán válaszol legalább annyit hogy egy nyomorék vagy és talán egy még ember számba is vesz.Na akkor foglalkozol azzal a maradék egyel.Nyilván manapság az hogy visszaírtak még nem sokat jelent.Valszeg annál is annyi jelentkező van hogy sok esélyed nincs.Na akkor hány jött össze?Nyilván egyse de,ez még mindig nem a te hibád,a legtöbb munkanélküli nem tehet arról hogy az.Na de mi a megoldás?Hát három megoldás van.1Addig pályázol amíg össze nem jön valami,és örülsz neki még akkor is ha sz@r is.2Kis hazánkba hogy kapják meg a jó munkahelyeket azok akik tök hülyék és oda alkalmatlanok?Protekció.Na ez a csajozásba annyit tesz hogy ismerősöm ismerőse.Na ezt írtad hogy nincs de könnyen lehet rajta változtatni.Mondjuk meló helyeden vagy suliba(nem tudom hány éves vagy)összehaverkodsz valami bulis menő gyerekkel azért hogy benne legyél egy olyan baráti társaságba amit egyébként utálsz de így is a seggüket kinyalod azért hogy jóba legyél velük és ezáltal lehessen csajod.3hát ez lenne talán,nem is tudom,a közmunka?A k.rvázás olyan rész,ideiglenes megoldás,de ez a közmunkával ellentétben nem valami erkölcsös dolog.És hogy a három közül melyik a jó választás.Egyik se.Döntsd el te melyik számodra a legkisebb rossz azt hajrá.A tanulság meg legyen az hogy ma ebben a csodás országba nem csak hogy munkát meg csajt,de gyakorlatilag semmit nem kapsz kemény munkával,és tisztességgel.
2015. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Bocs a kisregényért kicsit belelendültem :D utólag néztem hogy mennyit írtam
2015. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja és tényleg mielőtt valami rendkívül okos hölgy jönne az okosságával hogy hát ez nem így van meg a nők tökre nem hibásak,én vagyok valami kiégett negyven éves ember,hát nekik üzenném hogy egy vidám 17 éves srác vagyok aki meg van elégedve az életével :) csak egyszerűen tisztán látom a dolgokat sajnos,vagy nem sajnos.A nők pedig olyanok mint ma a politikusok:D ha hiba van a rendszerben mert elrontották akkor a munkavállaló a hülye nyilván nem ők,és megy a felelősség hárítása.
2015. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nekem nem a szex hiányzik mivel szűz vagyok tehát alapból ki van csukva hogy qvához menjek.Nekem szeretet kell(direkt nem írom hogy szerelem mert az olyan rózsaszínfelhős, de én nem vagyok olyan)


A példáid jók tetszenek. De am akinek összejön az tényleg így csinálja a társkeresést? Csak mert ez így olyan lehangoló tényleg...

2015. jún. 27. 23:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát kb,bár azért nyilván vannak kivételek.De azért a példáknál kihagytam még egy lehetőséget a 4.et.Mit csinál manapság a legtöbb munkavállaló?Megy ki külföldre.Én sok embertől hallom hogy ott azért ez nem teljesen így van :) unokatesóm kint él Svédországba.Hát nem olyan szép a gyerek,nem is csúnya olyan átlagos.De olyan női vannak csak néztem :D ott azért ember számba veszik az embert.Nyilván ott se tökéletes minden de azért sokkal jobb,szal erre is gyúrhatsz ha nagyon eleged lesz.
2015. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!