Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többi pasi hogyan áll az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi pasi hogyan áll az internetes társkereséshez?

Figyelt kérdés
A kérdésem az ihlette hogy mivel nincsen baráti köröm akik segítségével személyesen is ismerkedhetnék lányokkal így jobb híján ki szeretném próbálni a netes társkeresők nyújtotta lehetőséget. Viszont rosszul vagyok tőle hogy ez ugye a pasiknek egy maximálisan alárendelt helyzet tehát gyakorlatilag az van hogy már egy átlagos nő is kap minimum napi 10-20 levelet míg egy pasi ugye 99%-ban egyet sem. Úgy érzem mintha ez egy állásinterjú lenne. Mintha csak a sok györkér kuncsorognak ők meg válogatnak...természetesen tudlm hogy bennem van a hiba, de akinek ez nem okoz gondot az mit tanácsol mit mondogassak magamnak hogy ezen átlépjek?
2015. jún. 27. 22:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az olyan embereket szeretem akik őszinték, és képesek hosszabb magyarázatra is, így az olyan lányok jönnek be akik szintén képesek hosszas racionális magyarázatra.

Akikkel lehet a szó szoros értelmében érdekfeszítő vitákat folytatni akiknek nem kell hogy egy beszélgetés mindig a kis lelki világuk meg vágyaik körül kell hogy forogjon(mert így van, hazudnék ha nem így lenne többnyire)

Olyanok akik ha érzik hogy nincs igazuk akkor nem kezdenek el egyből "átmenni egyszerűbe" (így nevezem azt amikor elfogynak az érveik és átmennek totál süsübe amikor már nem is magáról a témáról esik szó hanem elkezdősik a "haggyál békén te f@aszkalap szöveg")

2015. jún. 27. 23:40
 12/21 anonim ***** válasza:
"Akikkel lehet a szó szoros értelmében érdekfeszítő vitákat folytatni akiknek nem kell hogy egy beszélgetés mindig a kis lelki világuk meg vágyaik körül kell hogy forogjon(mert így van, hazudnék ha nem így lenne többnyire)" :DDDD na ez már azért egy teljesen más téma.Erre nem csak a mai csajok de a mai fiúk se képesek.Manapság a tinik szegények olyan buták hogy az valami hihetetlen,és ezt úgy mondom hogy én is tini vagyok.És nem azzal van a probléma hogy mondjuk nem ír helyesen vagy nem tud egy Petőfi verset hanem úgy az egész gyerek buta.Megkérdezed tőle mondjuk csak annyit hogy mi a gond az országgal azt már a kérdést nem érti :D na mindegy ezt most azért már hagyjuk mert ez már inkább politika és nem jön ide,de azért ilyen dolgokat szerintem inkább ne várj el egy csajtól.
2015. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Vannak pedig sokan akikkel órákat el tudok beszélgetni bármiről de mind minimum 25 éves..és férjel meg gyerekkel.
2015. jún. 27. 23:57
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja de mint mondtam kivételek mindig vannak,szóval ha egyszer találsz egyet azt el ne engedd :) ez az utolsó nagy bölcsességem mára :D
2015. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem akarom magamat fényezni így előre leszögezem hogy a következő kérdésem az én személyemtől elhatárolódik teljesen és csak azokra a srácokra értendő akiknek gondot okoz csajozni tini korban.


Lehet hogy ha valaki túl intelligens ennyi idősen az is hátrányt jelenthet az ismerkedésben?

2015. jún. 28. 00:02
 16/21 anonim ***** válasza:
Pontosan, ezért sem érdemes neten próbálkozni, mert csak csalódás ér.
2015. jún. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok én is bár én nem tartom magam "túl" intelligensnek.

szeretek hosszasan írni sokszor én is és elvárnám női partneremtől ez ,de ez szinte lehetetlen elvárni a 20 éves lányoktól vagy baromi ritka.

Amúgy szerintem igen hátrány ha valaki úgymond komolyabban gondolkodik ,mint a többi fiatal ,hiába ,mondják ,hogy a lányok érettebbek egy két évvel ,mikor még őket is túl szárnyalod.

2015. jún. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nagy igazságokat írtatok le! Mintha magamat látnám.Szinte mindennel egyetértek, ez nyilván nem véletlen.

Ha tényleg találsz olyan lányt,akivel akármiről hosszasan eltudsz beszélgetni, mindenről van véleménye, szépen, helyesen fogalmaz, és nincs vele semmi bajod, minden olyan természetes ,mintha mindig is ismerted volna... akkor ezt a lányt tényleg becsüld meg,mert manapság nagyon ritka! Én egy ilyet ismerek, még pedig innen az oldalról.Csak barátok vagyunk a távolság miatt, de már 3 éve tart.

Persze volt másik lány, aki szintén nagyon okos, értelmes, kommunikatív... de ő a személyiségéből adódóan nem kíváncsi az emberekre, amit teljesen megértek. Minél okosabb valaki, annál nehezebb magához hasonló embert találnia, és egyre jobban kiábrándul a társadalomból.

2015. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azt kifelentettem,hogy a netes ismerkedés színvonala nagyon tré, nap mint nap 20 éves csajok tömkelege bizonyítja be magáról, hogy 2 értelmes mondatot írni ma már hatalmas feladat, gondolkodni nem trendi, nem ez a divat, nincs rá igény. De tudjátok, a humor az intelligencia jele, aki kétértelmű megjegyzésekkel halmozza el a mondanivalóját, és folyton viccelődik az már egyik jele annak hogy ismerd meg közelebbről. :)
2015. jún. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem az életkedvemet is elvette, hogy írok egy normális hangvételű levelet, és az olvasatlanul megy a kukába. Az adott fél még arra sem képes, hogy elolvassa.


Menjen a fenébe az ilyen ember...

2015. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!