Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többi pasi hogyan áll az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi pasi hogyan áll az internetes társkereséshez?

Figyelt kérdés
A kérdésem az ihlette hogy mivel nincsen baráti köröm akik segítségével személyesen is ismerkedhetnék lányokkal így jobb híján ki szeretném próbálni a netes társkeresők nyújtotta lehetőséget. Viszont rosszul vagyok tőle hogy ez ugye a pasiknek egy maximálisan alárendelt helyzet tehát gyakorlatilag az van hogy már egy átlagos nő is kap minimum napi 10-20 levelet míg egy pasi ugye 99%-ban egyet sem. Úgy érzem mintha ez egy állásinterjú lenne. Mintha csak a sok györkér kuncsorognak ők meg válogatnak...természetesen tudlm hogy bennem van a hiba, de akinek ez nem okoz gondot az mit tanácsol mit mondogassak magamnak hogy ezen átlépjek?
2015. jún. 27. 22:59
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Ezt az egyet nem írnám a számlájukra, nekem is ugyan úgy kidobják a leveleim. Ez azért van mert tényleg rengeteg levelet kapnak és nem fogják mindet elolvasni, talán egyiket sem. Talán csak azt ami annyira "kiemelkedik" a többi közül hogy megakad rajta a szeme és azt az egyet vagy kettőt elolvassa. Talán az üzenetek mellé csatolt képek szerint válogatnak, ki tudja? A tökéletes levél amit talán elolvasnak: Legyen figyelem felkeltő, frappáns a cím és legyen mellette egy jó képű pasi. Én már a képet sem tudom melyik jó mert volt olyan képem ami nekem "tetszett" magamról azt szinte 0-ra értékelték meg olyan is amin (a saját szememmel) egy gyökérnek néztem ki az meg szinte max pontot kapott. Furcsa ez. A lényeg hogy mindenképpen ők válogatnak/rengeteg levelet kapnak/ha valakivel szakítanak már másnap lehet új pasi/minden körülöttük forog, ezekből kifolyólag nem nagyon stresszelik magukat.
2015. jún. 28. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!