Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki már TÉNYLEG minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki már TÉNYLEG minden lehetséges dolgot megtett, hogy kihozza a külsejéből a legtöbbet, de még mindig nincs önbizalma a társkereséshez, az hogy fogadja el olyannak magát amilyen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ránézek sok más emberre pl a közösségi médiában, és úgy érzem hogy nincs esélyem felvenni a versenyt, ezért inkább nem is ostorozom magamat, és nem próbálkozok...
2016. jan. 22. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

Az a gond, hogy nincs ennek már értelme. Amelyik csaj kicsit is normális (belsőre és külsőre is, nem plázaribi vagy okostóni hipszter hanem tényleg átlagosan normális mindenben) azok mind foglaltak, sőt "második helyezett" jelölt is megvan nekik ha az első kihullana. Amelyik épp egyedül van annak is van kiszemeltje (valami extra sikeres vagy szép vagy "laza" vagy "sármos" figura akivel úgysem lehet versenyezni.


Ha elmúltál 20 és egyedül vagy akkor game over. Onnantól már csak agónia és végjáték. A végeredmény úgyis az amit az itteni 30-aso írnak egyedül...

2016. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Talán nem csak a külső(d)re kellene figyelni.
2016. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Bizony-bizony! Mert ha nem társul hozzá a 300 netto, a hosszú, vastag farok, a hatalom meg a lazaság és sárm akkor bizony hiába vagy "szép".
2016. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem csak arra figyelek, de elég nehéz nem azt előtérbe helyezni, amikor napi szinten látja az ember, hogy mennyi "legalja" ember indul hihetetlenül nagy előnyökkel a társkeresésben, csak azért mert előnyös külseje van, de emellett minden más szempontból emberileg 0. És ez igaz a férfiakra és nőkre is.
2016. jan. 22. 12:26
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj mindenki a látszatra alapoz először. Aki nem az hazudik.

Ne úgy ismerkedj hogy akkor most párt keresel hanem, csak úgy, aztán lehet kialakul valami.

A közösségi médiát meg ne vedd alapul :) sem a képeken látott embereket. Minden agyon sztárol, retusált. nem a valóságot tükrözi. Nagyon sokaknak nincs egyébként semmi baj a kinézetükkel, csak mivel nincs önbizalom ezért hiszik azt. Sokáig én is azt hittem hogy ronda vagyok, aztán körbe kell nézni és ha kell szó szerint megszámolni mikor mész az utcán hogy akkor aki szembe jön az jobban néz e ki nálam vagy nem. A végén rájöttem hogy igazából csak fejben vannak gondok nálam is, kinézetre okés vagyok. A belsődön meg lehet dolgozni ,fejleszteni magad.

2016. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#1-esnek sajnos igaza van.

Általános és középiskolában nem jártam sikerrel. Egyetemen nem volt sok nő (azok is a bunkó kategória) és eljárós társaságom sem volt.

Aki egyetem után egyedül marad az már csak a szerencsében bízhat.

30 múltam, kilátástalannak érzem a társkeresési helyzetem. Társkeresőn nem írnak vissza, a leszólítgatást meg nem díjazzák a nők semmi pozitívval.

2016. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

1-es, és utolsó:


Nektek is van valami hiba vagy hibák a külsőtökben, ami miatt nem néztek ki olyan jól?


Ez a "aki 16 éves koráig nem találta magának párt annak annyi" elmélet elég nagy f****ág szerintem, tényh ogy fiatalon van utoljára az hogy valaki mindenféle racionális érv nélkül képes szerelmbe esni, és ragaszkodni valakihez,


de aki jól néz ki, annak későbbiekben sem lesz problémája, főleg ha stabil anyagi helyzete van.


Legalább is én így látom.

2016. jan. 22. 13:02
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt már nagy nehezen,magadnak kell kiharcolnod és egyik napról a másikra elhatározni,hogy elfogadod nagyjából magadat,amilyen vagy.Mert ha azon görcsölsz,hogy ó basszus,tehetek bármit,nem leszek olyan,mint a tévében,bizton egyedül maradsz.
2016. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha minimum hozza valaki a 300 nettot akkor van esély öregen i, de amúgy em sok. Max. mások által lelejtezett 30-as nőkre pujával a nyakán
2016. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tele van agyonretusált, tökéletes nőkkel, férfiakkal az egész világ. (Tévé, plakátok, internet)Mit csodálkozik bárki is azon, hogy mi meg komplexusokkal vagyunk tele? Nem is értem. Kérdésedre válaszolva fogadd el magad olyannak amilyen vagy. De azért igyekezz ápolt, jól öltözött lenni. Ha mégis egyedül maradsz, akkor sem kell elkeseredni. Meg a visszautasítástól sem. Élni kell az életet aztán majd valahogy.
2016. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!