Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy 45 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 45 éves férfiként, egyedül nevelve 3 gyerekemet még találok új társat magamnak?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve a társtalanság miatt, főleg így Karácsony közeledtével. Nem özvegy, hanem elvált vagyok...
2015. dec. 13. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Korábban már találkoztam a kérdéseddel.

Azért a társkeresés ennél lényegesen több tényezőn múlik. Ha a személyiségeddel, életmódoddal nincs gond, akkor simán találsz társat.

De ha mondjuk huszonéves modellekkel akarsz ismerkedni, vagy pótanyukát keresel, vagy anyukád mondja meg, hogy mit vegyél fel reggelente, vagy bármi más probléma van veled, akkor azért lényegesen nehezebb.

Szóval itt nem a korod és a gyerekek száma a lényeg, hanem kismillió más tényező.

2015. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, persze. Bár én 44 éves nőként néha azon gondolkozom, hogy a fene az egészbe... Mondjuk én eleve kicsit problémás vagyok, mert egyrészt vonzom a problémás pasikat, másrészt nagyon-nagyon elvétve találom meg a hangot a "korosztályommal", mert jórészt fiatalabbak között mozgok, a mentalitásom sem tipikus 44 éves. Szóval nem feltétlenül a gyerekek okoznak problémát, legalábbis nálam a gyerekeim sosem voltak "útban" senkinek.
2015. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!