Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok lennének az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lennének az elvárásaim a nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A következő nőt keresem:

Legyen csinos jó testű vékony nagy mellekkel.

Legyen okos, intelligens.

Legyen egzisztenciája azaz saját lakása legyen ne szüleivel lakjon.

Ne dohányozzon

Legyen házias tudjon jól főzni.

Ő is udvaroljon teperjen értem, akarjon engem.

Legyen empatikus kedves türelmes ne hisztizzen.


2016. ápr. 9. 22:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ja és legyen dohányos, mert én is az vagyok :D
2016. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
42%
Apám, ezeknek a nagyrészt teljesíthető alapelvárásoknak így együttesen egyetlen nő sem igen fog megfelelni, valahol valamelyik tényezőnél hibádzani fog a gépezet. Nem olvastam eddig a kommenteket, de gondolom megy a háborgás, hogy mégis mi a fenét képzelsz magadról. :D Mondjuk érdekes összefüggés, hogy ezeknek a kritériumoknak az összes létező férfival szemben támasztva minimum adottnak kell lenniük, különben szemétbe hajítható vagy. (Kompenzáció: nagy mellek helyett nagy farok stb.)
2016. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nekem pl nö létemre egyáltalán nincs elvárásom.Talán annyi, hogy ne nekem keljen eltartani egy férfit. De ezen kívül ha valami megfog benne, akkor nekem az már elég. Gondolok itt humor érzékre vagy sajátos világ nézetre vagy bármi, ami felkelti a kiváncsiságom vagy épp vonzónak találok.

Személy szerint én nem tudnék ilyen kritériumokkal párt keresni. Még jó hogy a vércsoportját nem határozod meg szegény csajnak

2016. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Átlagos mellem van, a lakás az enyém lesz, de még nincs lakásom hivatalosan, a többi rendben lenne. Ez nem fog össze jönni kettőnk között.:-)
2016. ápr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező! Nőként mondom: miért kell egy nőnek teperni a pasi után? Ahol egy nő teper a pasi után, ott már rég baj van a kapcsolattal... Ha találsz egy olyan nőt, aki csinos, empatikus, csupa belső jó tulajdonsággal rendelkezik, csak kicsi a melle, ne dobd el... Nem a méret számít (még a faroknál sem, mielőtt valaki rákérdez.) Ha azt várod el, hogy külön lakhon a szülőktől, saját lakása, egzisztenciája legyen: ugye, te már saját lakásban élsz, szülőktől külön?
2016. ápr. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
26%

Mi az , hogy miért kell teperjen? :D

Esetleg mert jólesik az embernek ha éreztetik vele , hogy vágynak rá...

2016. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én pontosan ilyen vagyok,kivétel hogy cigizek.De arra kedves kérdező még mindig nem válaszoltál,hogy egy ilyen nőnek,akit leírtál,te mit tudnál nyújtani?Te megfelelsz a magas elvárásoknak?
2016. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
30 vagyok saját lakásban elek, nem bérelt főzni nem tudok de az a nő dolga a többi stimmel
2016. ápr. 10. 08:16
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nő dolga"

Huha vigyázz mert ezért harapnak a hölgyek :D

2016. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
46%

"Nőként mondom: miért kell egy nőnek teperni a pasi után? Ahol egy nő teper a pasi után, ott már rég baj van a kapcsolattal..."


Mondjuk mert az egyenlő jogok egyenlő kötelességeket is jelentenek ;)

2016. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!