Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan típusú nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan típusú nő, aki mindenbe és mindenkibe a jót látja, jót veszi észre, annak kevésbé számít a külső?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka az ilyen személyiség ugye?

Viszont úgy vettem észre hogy az ilyen nőknek alig számít a külső, mert észre tud venni más jó tulajdonságokat és abba szeret bele.


2016. ápr. 8. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
A nőkbe nem kell túl sok logikát bele képzelni. Az ember belsejébe szeretünk bele, nem a kocka hasába.N
2016. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hm, ez bonyolult kérdés. Szerelmes lenni én csak úgy tudtam, hogy külsőre-belsőre is nagyon megfogott a srác. Viszont olyan volt, hogy nagyon megszerettem egy srácot személyiségre, és egy idő után megtetszett, de az nem volt komoly.
2016. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Én nem a jót keresem az emberekben elsõ látásra hanem, a rossz tulajdonságaikat figyelem ha azt eltudom viselni a többi már csak hab a tortán. Ennek ellenére nem a külsõ alapján ítélek. Láttam már oltári helyes népmûvészeti cserépedényt és bûn ronda mégis hihetetlenül szeretnivaló férfit is.

Ez nem azon múlik,hogy a nõ személyisége milyen hanem, hogy te Melyik kategória vagy.

2016. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kérdésben vázolt embertípus azért ilyen (függetlenül a nemétől), mert még nem rúgtak úgy/annyiszor bele, hogy óvatosabb/gyanakvóbb legyen.
2016. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván. Nekem pl.most egy olyan férfi teszik, aki először szó szerint taszított külsőre. Megismertem, és bele estem a belső értékei miatt. Most már tetszik a külseje is, vonzódom is hozzá. Bár ritka az ilyen típusú nő valóban.
2016. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. kb 10 ezerből egy én úgy vettem észre
2016. ápr. 8. 13:07
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok 4-essel nem értek ó dehogynem rúgtak belém. Iszonyú sokat csesztettek még a gimiben is, vertek is ,amióta sportolok, egészségesen élek, tetszem a fiúknak, azóta érdekes úgy gondolkodom, hogy nem adom vissza a rosszat, mert akkor én is gyökér lennék. Minél többet bántanak, annál inkább meg tanulod észre venni a jót a világban és a férfiakban is ezt fogod meglátni, mindegy hàny éves, milyen magas, élsportoló vagy gombóc artúr.
2016. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam azt érték el az emberek azzal, hogy sokat piszkáltak meg belém rúgtak, hogy sokkal több időre van szükségem, hogy nyissak valaki felé, akárkinek nem adom ki magam, csak akiben biztosan meg tudok bízni.
2016. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5, szerintem embere válogatja, ki hogyan reagál a lelki terrorra, nehézségekre.

Nekem volt olyan párom, akit imádtam lelkileg, jellemileg, de külsőre nem jött be. Nem volt igazi szerelem. Aztán persze sok apró különbség is előjött és felemésztették a kapcsolatot. Meg én sem tudtam teljesen őszintén rajongani érte.

Aki mindenkiben a jót látja, még nem lesz vak. Javít ugyan a helyzeten, de ha valakihez képtelen vagy vonzódni, és kapcsolatba kezdesz vele, nagy eséllyel szenvedés lesz egy idő után. Inkább az átlagos srácok esélyei javulnak fel jelentősen. Az olyanok, akik a lány számára semlegesek. Nem igazán vonzóak számára, de nem is taszítják.

Biztos vannak nagyon kivételes szituációk, amikre ez nem igaz, de általánosságban szerintem így van.

2016. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen de ez nem a többi ember hibája, mindenkiben ott a jó, csak meg kell tudni látni. Én is lassan nyitok, de legalább nem képzelt dolgokba szeretsz így bele, hanem magát az embert megismered ténylegesen.
2016. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!