Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiakról, akik nem dolgoznak, csak úgy vannak a világban?

Figyelt kérdés
És lehet nekik barátnőjük? Lányok, jártatok ilyen pasival? Vagy hazudtak már ilyet, hogy melóznak és kiderült,hogy nem? Van több 30 feletti ismerősöm, akik évek óta nem dolgoznak, mert nekik nem tetszik semmi. Persze jönnek a dumával, hogy munkát keresnek. Csak éppen, nagy ritkán az 1-2 napos alkalmi munkán kívül nem csinálnak semmit.

2016. ápr. 4. 20:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amikor ezeket olvasom nem is tartom magam olyan reménytelennek :D 20 éves korom óta eltartom magam. Igaz érettségin kívűl nincs más papírom de 200 havim megvan egyenlőre jó az és építem a jövőmet. Társaságomban ez alap mentalitás, meg sem kérdőjelezzük ennek fontosságát.
2016. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz.
2016. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem az exem ilyen volt. Ímmel-ámmal dolgozott, leghosszabb munkahelye a kapcsolatunk alatt másfél év volt, azt is én szereztem neki (protekció).

Alkalmi, fekete munkák, amit kapott érte pénzt, kb zsebpénznek számított, a kis élvezeti cikkeire elköltötte és hagyta hogy eltartsam... Egy ideig próbáltam motiválni, segíteni neki, de nem lehetett... örülök, hogy kijöttem belőle.

2016. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Maximum egyéjszakás kalandot tudnék elképzelni egy ilyen pasival, többet biztosan nem, még barátnak sem tudnám elfogadni."


Attól még lehet egy normális, érdekes ember. Mert lehet valaki dolgozó ember, ha mellette egy szemét, megbízhatatlan, nagy bunkó.

2016. ápr. 7. 17:28
 15/18 anonim ***** válasza:

"Attól még lehet egy normális, érdekes ember. Mert lehet valaki dolgozó ember, ha mellette egy szemét, megbízhatatlan, nagy bunkó."


Nem azt írtam, hogy nem lehet. Azt írtam, hogy nem tudnám elfogadni. Barátnak se. Az ember barátai olyan emberek, akik hozzá hasonlóan gondolkoznak.

A szemét, megbízhatatlan bunkó nem tudom, hogy jön ide. Nem azt mondtam, hogy minden dolgozó ember szent. Nyilván aki nem megfelelő, azzal ugyanúgy nem barátkoznék.


De most őszintén: aki egész nap otthon ül és nem csinál semmit, hanem "állást keres", abban mi érdekes lehet? Ha érdekli valami, akkor miért nem próbál azzal foglalkozni, abban vállalkozni? Ha tehetném, én biztos azt csinálnám :)

2016. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy attól még barátnak el lehet fogadni, ha egy érdekes, tájékozott ember és jól el lehet vele beszélgetni.


Hát igen ez tényleg vicces, ha mindig csak munkát keres valaki. Egyik ismerősömet 1 éve ismerem, és az 1 év alatt mindig csak ezt hallottam tőle, hogy "állást keresek" "voltam állásinterjún". - Na és mennyi pénzt ígértek? kérdem tőle. - "Nem tudom, azt nem kérdeztem" Sőt ugyanez az ember mondta azt, hogy most nem érek rá mert munkát keresek.... LOL Közben meg csak otthon ül.


De olyan is van aki nem kap felvételt. Hiába van diplomája. Mert csak a szakmájában akar elhelyezkedni, de oda nem veszik fel. Ismerek ilyet, és 5 éve nem dolgozott. Tavaly sikerült neki munkát találni a szakmájában, de 3 hónap után kirúgták. Most újra m.nélküliek táborában van.


Ha mindenki abban dolgozhatna ami érdekli, amit szeret csinálni, akkor nem is lennének munkanélküliek.

2016. ápr. 9. 01:45
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák,nem egyformák a célok.

Van,aki családot akar,meg drága dolgokat,más meg szabadságot.


Na meg a munka világa.

Nincs köszönő viszonyban az elvárás a fizetséggel.


Egyszer mindenki meghal,az is aki 50 évet ledolgozott meg az is,aki semmit.

A lényeg,hogy ki hogyan akarja megélni az életet,vagy hogyan tudja.


A legtöbb nő meg úgy áll hozzá,mint anyám is,hogy jó majd én leszek egyszerű dolgozó,minimálbérért,a pasi az meg keressen 2-3szor annyit.

Így könnyű élni.

2017. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy könnyű úgy élni mint anyád, de amellett egy unalmas sivár élet lehet az övé. Nem irigylem azt akinek nem kell dolgozni, mit kezd a nagy szabadságával pénz és önbecsülés nélkül. Hogyan néz tükörbe egy semmirekellő ember, akit semmi nem érdekel a saját kényelmén kívül, és másokra van utalva? Akkor már inkább dolgozok olyat, amit ha nem is annyira szeretek, de kibírom és nézek tükörbe úgy, hogy ma is csináltam valamit.


Más kérdés: Szabadság az ha nem jössz ki a pénzedből és eltartanak? Az mindegy hogy a szüleidre, vagy az adófizetők pénzére vagy utalva, de akkor is más emberekből élsz. Ez nem éppen szabadság.

2017. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!