Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiakról, akik nem dolgoznak, csak úgy vannak a világban?

Figyelt kérdés
És lehet nekik barátnőjük? Lányok, jártatok ilyen pasival? Vagy hazudtak már ilyet, hogy melóznak és kiderült,hogy nem? Van több 30 feletti ismerősöm, akik évek óta nem dolgoznak, mert nekik nem tetszik semmi. Persze jönnek a dumával, hogy munkát keresnek. Csak éppen, nagy ritkán az 1-2 napos alkalmi munkán kívül nem csinálnak semmit.

2016. ápr. 4. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És miből élnek?
2016. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfiak nem kellenek a nőknek, nincs céljuk, nincs egzisztenciájuk. Így nem hogy közös jövő, közös ház, közös gyerek... még egy közös tv-re való sem jönne össze.
2016. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs az ilyen mentalitású emberekkel, nem ítélem el őket, de nekem ilyen férfi nem kellene. Egy kapcsolatban ketten teperjenek valamiért, ne egy ember kettő helyett.
2016. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50 évesen hajléktalanok lesznek/alkoholisták/egyéb. Ő dolguk
2016. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Persze lehet barátnőjük, biztos van olyan csaj aki gyereket szeretne, de valamiért nem lehet neki. Pont ilyen pasit keresnek gyereknek, még pelenkázni se kell.
2016. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miből élnek? Szülőkkel élnek, azok eltartják, meg kapnak pénzt bulizni, kocsmázni. Pár haverom ilyen.
2016. ápr. 4. 21:08
 7/18 anonim ***** válasza:

Tőlem éljék az életüket, ahogy akarják, de biztos, hogy nem kezdenék velük. Egy felnőtt férfitől a minimum elvárás, hogy legyenek céljai, amikért tesz, ne csak lógjon a világban.

Maximum egyéjszakás kalandot tudnék elképzelni egy ilyen pasival, többet biztosan nem, még barátnak sem tudnám elfogadni.

2016. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasi gondolom nem riad vissza attol, hogy az osszes hazimunkat megcsinalja a nonel, akivel egyutt el. Biztos jol turi a kotoszkodest es veszekedest szo nelkul.

N

2016. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amikor én is munkanélküli voltam több mint egy évig fizettem otthon a félretett pénzemből a rezsit, kaját, internetet. Sőt fel is irtam h hány honapig mar nem tudtam fizetni h visszafizessem. És eljárni se jártam el igazán pedig hivtak havonta a haverok. Én ugy gondolom h a szulok nevelésén sok mulik, néha meg egy 30 évesnek is a szemébe kell mondani h szedd össze magad igy nem élhetsz tovább. Mert különben a szülők ráhagyják mert azt vélik mivel mar felnőtt tudnia kéne h mit csinal az életével.
2016. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 omba ***** válasza:
Mitől férfi az, akinek a szülei adnak pénzt bulizni?
2016. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!