Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság az itteni "társkeresős problémás" férfiakról?

Figyelt kérdés

Szóval azt látom hogy nagyon sokan sírnak itt a kérdésekben, hogy emiatt meg amiatt néznek ki rosszul, emg nem ilyen rossz meg olyan rossz munkájuk van.


De amikor kapok egy pm-et, akkor hirtelen mindenki baromi sokat sportol, egy millióhoz közel keres havonta, olvasott, művelt, baromi sok haverja van és kb már vagy 20-an írtak rám de mindenki 190 fölött volt.


Szóval most mi a helyzet itt, vagy csak ilyen baromi sok ember látogatja ezt az oldalt? :D


2016. márc. 19. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nahát, írogatsz?
2016. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenki eljátsza a szende szüzet, de amúgy rengeteg pénzük van.

Szerinted miért vagyunk itt ilyen sokan? Ez a gazdagok szórakozása. :P

2016. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ~OnLány~ ***** válasza:
Szerintem akkor nyavajognak,amikor itt igazat mondanak,amikor meg privátban írnak,akkor hazudnak,mert fel akarnak szedni. :)
2016. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már nem is próbálkozom ismerkedéssel, mert úgyse kellek senkinek. Ez alapján valószínűleg azok írnak, akiket nem szokott mindenki visszautasítani.
2016. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
trollkodni,viccelődni jó ez de a gyk-át nem kell komolyan venni,nem az a szinvonal amit be is kell kajálni.én 190 cm alatt vagyok de azért nem vagyok törpe,milkós keresettől távol vagyok :p ,sportolni azt szoktam ,ide írogatni is csak szigorúan munkaidőben. 😹 ugyhogy rajtam kívül lehet mind oriások és vagyonos válalkozok :))
2016. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ugyanaz ír privátot, mint aki a kérdésekben sír.
2016. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most melyik hangzik jobban?


26 éves, 700 ezer nettót kereső mérnök informatikus vezető vagyok, 192 centi, jóképű, kisportolt testtel, nagyon jó a szociális életem, sok haverom van és sokaknak én vagyok a példaképe, egy király vagyok..


vagy ez (ami a valóság):


Lassan 40 évesen még mindig a szüleimmel élek, Tesco-ban dolgozok a zöldségosztályon minimálbér közeli fizetésért, és a főnökeimet is úgy utálom, hogy azt el sem tudom mondani, mindig csak szívatnak. Nem vagyok túl jóképű, meglátszik már rajtam a kor, egy kisebb-nagyobb pocak is befigyel. A magán életem szerény, nem sok tapasztalatom volt eddig se nőknél, se úgy az életben. 172 centi vagyok, 95 kiló és semmit nem sportolok, csak várom, hogy egy eszméletlenül jó nő mégis a horgomra akadjon, amúgy nagyon magányos vagyok


Melyiknek írnál vissza? :)

2016. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivétel. Én ugyan azt írom pm-be is mint itt. Nem vetítek, nem vagyok csak 180 centi. Nem sportolok, nincs érettsegim csak 2 szakmán. Ennek ellenére elfogadható módon keresek, jóval a magyar átlag felett. Nincs házam, viszont van egy Audim. Néha szeretek egyedül lenni, néha nem. Igaz barátom csak pár darab van, haverból annál több, főleg a kihasználósból. Pozitivan élem az életem, nem vagyok depressziós..s egyedülálló:D
2016. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak nagyon ritkán írok privátot. De ott is ugyanazokat mondom, amit itt is. Bár azért az hozzá tartozik, hogy már igyekszem nem minden kérdésben hangoztatni, hogy "alacsony vagyok és ocsmány és 29 évesen még randim sem volt".
2016. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj velük hogy alapjáraton nem néznek ki túl jól de semmit nem tesznek azért hogy ez változzon. A gép előtt ülnek folyton, nem élnek társasági életet és bár azt mondják átlagos lányt akarnak maguknak külsőre, de valójában ők a szép lányokat mondják átlagosnak. És mikor kapják a visszautasításokat elkezdik utálni a nőket és mindenért őket hibáztatni, emiatt meg egyre csak rosszabbak lesznek az esélyeik. Olyan pasi itt nincs aki jól néz ki, sok barátja van és sok pénze. Az nem jön ilyen oldalra sírni, ezt senki ne vegye be.
2016. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!