Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg a társkeresős kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg a társkeresős kérdés, érdekel az igazság?

Figyelt kérdés

Persze, ez szubjektív igazság, hiszen az én véleményem.

Először is, lehet egymást szidni, de mindkét nemnek egyformán nehéz párt találni, csak más okokból. Emellett, a társkeresőkön rengeteg, lelki-sérült ember van és rengeteg olyan, akinek aki csak szórakozik. Meg lehet sértődni azon, hogy valaki nem ír vissza, de fölösleges. Amíg fent voltam ilyen oldalon, igyekeztem mindenkinek visszaírni, aki normálisan írt, de... Nőként az ember rengeteg obszcén üzenetet kap, amit jobb figyelmen kívül hagyni. Vagy mit írjak vissza az olyan üzenetekre, amikor annyit ír, hogy "Mizu?" köszönés nélkül első üzenetnek, vagy "Cső"?

Nálam kizáró ok egy férfinél:

- idióta névválasztás (pl.: szexxtermynatorka667t67) (tudom, sok név foglalt, de van, amit akkor sem)

- öt leírt sorban 25 helyesírási hiba

- idióta szavak: vok, jelizzzzzz, xtem, meg ilyenek, megőrülök tőle (ja és férfi ember ne írja nekem, hogy "puszcsizlak" mert...)

- tükörben, magadról, nagykabátban készített fénykép (sokszor a rengeteg barátom van felirattal az adatlapon)

- olyan fénykép, ahol hulla részeg / bedrogozott az illető (jó dolog bulizni, de van egy határ)

- kép ex barátnővel, esetleg úgy, hogy a feje paint-el ki van satírozva

- kép a háttérben a mocskos alsógatyákkal, esetleg meztelen nővel

- azt már nem is írom, amikor a pasi meztelen...


Nem bírom amikor valaki a "minden nő k*rva / megcsal /hazudik /buta / csak a pénzre megy dumával áll elő már a személyes oldalán.


Ezek azok, amire nem tudom mit lehet írni, ha rád ír az illető. És itt még nem beszéltünk arról, hogy van-e közös érdeklődési körünk, milyen messze lakunk egymástól és korban hasonlítunk-e.

Szóval ennyit arról, hogy a külső számít csak...



2012. okt. 18. 13:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja 25/L ez lemaradt.
2012. okt. 18. 13:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 oka van,ha nem írnak rám:Csúnyább vagyok,mint az ördög.Ennyi talán elég is,lehetek én akármilyen,ha egyáltalán nem nézek ki jól.NA de te?Milyen csaj vagy,hogy így válogatsz?
2012. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kihagytad a legfőbb kizáró okot: ha nem elég jóképű v magas.
2012. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a kizáró okok felsorolásánál 3 utal belső jegyekre, abból is leginkább a fogalmazási készségekre, míg 5 pontban van szó a fotóról (amit társkeresőn, akár külső jegyként is felfoghatunk).

A lelki sérült emberekre talán az a magyarázat, hogy a sok élőben kapott visszautasítás miatt már mint utolsó mentsvárként tekintenek a társkeresőkre. Esetleg a sok visszautasítás miatt sérültek meg lelkileg?

Amúgy tényleg nincs nagy kérdésfelvetés ebben a "kérdésben", de azért érdekes volt elolvasni ezt a tapasztalatot.

2012. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk én mindig rendes kitöltött adatlappal, valós adatokkal, helyesírási hibák nélkül, normális fogalmazással, saját arcképes fotóval voltam mindenhova regisztrálva. Úgy gondolom tudok kulturáltan fogalmazni, nem vagyok tolakodó és arrogáns.

Ugyanolyan arányban nem írtak vissza a nők ... tízből egy, de lehet annyi sem. És ez általános tapasztalat több év netes társkeresés és kb. tucat oldal kipróbálása után.

Lehet inkább a nők járnak fel szórakozni az ilyen oldalakra? :-P

Az én célcsoportom 25-50 éves korosztály volt, kb. 150 km-es sugarú körben, mert többlaki vagyok. Azaz a kor és a távolság is csak tágította a kört, akiknek megfelelhettem.


Egyébként éppen nemrég futottam bele egy hölgy ismerősbe egy társkeresőn: 5 évvel fiatalabb, 15 kilóval könnyebb és 100 km-el arrébb lakik az adatlapja alapján, mint a valóság, de saját arcképes fotókkal hirdet és egyfolytában irkál rá a pasikra ... tényleg a nők szórakoznak a társkeresőkön, most hogy így jobban belegondolok :-S

2012. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Egyébként nem keresek társat, csak leírtam a tapasztalataimat, mert ezt én is kipróbáltam. Amúgy átlagos lány vagyok, aki átlagos srácokkal kezdett.

Még egy dolog, aki cicababát / kigyúrt macsót keres, ne csodálkozzon, ha egy bunkó elkényeztette valakit talál, aki nem képes viselkedni. (Lásd bunkó módon válaszol)

Egyébként nem hiszem, hogy a fent leírt elvárásomban bármi túlzó lenne.

2012. okt. 18. 14:07
 8/20 A kérdező kommentje:
A fotóleírással arra céloztam, hogy lehet egy srác bármilyen helyes, ezek a dolgok elveszik a kedvem.
2012. okt. 18. 14:10
 9/20 anonim ***** válasza:

Én most a chat.hu-t hozom fel példának


Oda nőként csak úgy érdemes fellépni ha a privát üzenetet letiltod,tehát ez azt jelenti hogy te hozzád nem léphet be senki,csak te máshoz


Erre azért van szükség mert ha egy nő belép valamelyik szobába akkor rengeteg pasi rálép egyszerre,ráadásul a legtöbbjük ilyen szexcamos bunkó paraszt,tehát a nők sokkal nehezebb helyzetben vannak társkeresés terén


Ezt onnan tudom hogy egyszer szórakozásból felléptem nő névvel.Az első percben megnyilt vagy 10 ablak és folyamatosan nőtt nőtt nőtt,mi lett volna ha olyan nevet regisztrálok hogy sz*pógép?El lehet képzelni


Úgyhogy kedves kérdező én a helyedben örülnék még azoknak az obszcén szavaknak is,mert ettől vannak sokkal rosszabb emberek


Annyit még hozzátennék hogy egy jó külső minden rossz tulajdonságot képes úgymond háttérbe szorítani,tehát ez esetben nem baj ha az illető bunkó,érzéketlen tuskó stb persze vannak kivételek akiknek a külső nem minden


Én is hiába vagyok jó lelkű stb semmit sem számít mert olyan ronda vagyok mint a bűn viszont egy helyes pasi minden nőt megszerez még akkor is ha egy mocskos szemét ember aki nem képes szeretni szóval ennyit erről

2012. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igaza van a "kérdezőnek".

Azzal egészíteném csak ki, hogy az emberek elkezdtek bizalmatlanok lenni egymás felé. Tehát ha pl. egymásra talál egy fiú és egy lány az oldalon, tetszenek egymásnak, viszonylag közel laknak, tudnak beszélgetni, kamerán is megnézik, hogy tuti ő van a képeken, tehát minden ok, azután mégsem találkoznak, mert mi van, ha az a másik megerőszakolja vagy ilyesmi?! Ugye sosem lehet tudni..

Ki bízna egy idegenben? Neten mindenki azt mond, amit akar, hiába a jófejség, rendesség, kedvesség.


És ha belegondoltok, a társkereső oldal olyan, mint egy katalógus. Kiválasztasz pár embert, aki úgy-ahogy megfelelne az adatlap alapján az elvárásaidnak, írsz nekik. Valamelyik csak összejön... Ha nem, hát írsz 5 másiknak. Nem arra épül, hogy találsz egyet, aki tényleg megfog és szeretnéd meghódítani, hanem odatólod ugyan azt a sblon levelet 10 ember orra alá 'osztjólvan'.


Hülyeség az egész, próbáljatok személyesn ismerkedni...

2012. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!