Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg a társkeresős kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg a társkeresős kérdés, érdekel az igazság?

Figyelt kérdés

Persze, ez szubjektív igazság, hiszen az én véleményem.

Először is, lehet egymást szidni, de mindkét nemnek egyformán nehéz párt találni, csak más okokból. Emellett, a társkeresőkön rengeteg, lelki-sérült ember van és rengeteg olyan, akinek aki csak szórakozik. Meg lehet sértődni azon, hogy valaki nem ír vissza, de fölösleges. Amíg fent voltam ilyen oldalon, igyekeztem mindenkinek visszaírni, aki normálisan írt, de... Nőként az ember rengeteg obszcén üzenetet kap, amit jobb figyelmen kívül hagyni. Vagy mit írjak vissza az olyan üzenetekre, amikor annyit ír, hogy "Mizu?" köszönés nélkül első üzenetnek, vagy "Cső"?

Nálam kizáró ok egy férfinél:

- idióta névválasztás (pl.: szexxtermynatorka667t67) (tudom, sok név foglalt, de van, amit akkor sem)

- öt leírt sorban 25 helyesírási hiba

- idióta szavak: vok, jelizzzzzz, xtem, meg ilyenek, megőrülök tőle (ja és férfi ember ne írja nekem, hogy "puszcsizlak" mert...)

- tükörben, magadról, nagykabátban készített fénykép (sokszor a rengeteg barátom van felirattal az adatlapon)

- olyan fénykép, ahol hulla részeg / bedrogozott az illető (jó dolog bulizni, de van egy határ)

- kép ex barátnővel, esetleg úgy, hogy a feje paint-el ki van satírozva

- kép a háttérben a mocskos alsógatyákkal, esetleg meztelen nővel

- azt már nem is írom, amikor a pasi meztelen...


Nem bírom amikor valaki a "minden nő k*rva / megcsal /hazudik /buta / csak a pénzre megy dumával áll elő már a személyes oldalán.


Ezek azok, amire nem tudom mit lehet írni, ha rád ír az illető. És itt még nem beszéltünk arról, hogy van-e közös érdeklődési körünk, milyen messze lakunk egymástól és korban hasonlítunk-e.

Szóval ennyit arról, hogy a külső számít csak...



2012. okt. 18. 13:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Amíg fent voltam az egyik oldalon rengetegszer fordult elő, hogy egy hosszú beszélgetés után küldtem egy képet és az illető többet nem írt vissza, pedig előtte fogadkozott, hogy ő soha nem csinál ilyet. (Soha nem tettem ki az oldalra képet, nagy divat volt a képlopás). Nem vagyok csúnya, csak nem vagyok fotogén, és nem lóg ki mindenem a képeken. A jelenlegi párommal nem a neten ismerkedtem meg. Nekem ezek a dolgok is eléggé fájtak, vagy amikor egy randi után egy "Bocs nem" üzenetet sem kaptam. Aztán rájöttem, hogy nem a külsőm miatt van, hanem mert sokan nagyon csúnyán reagálnak a negatív kritikára (illetve sokan nem tudják szépen elmondani a kritikát), illetve, mert egyerűen nem jöttem be neki. Ennyi. Nehéz, de nem szabad magadra venni.
2012. okt. 18. 14:18
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja és szintén 25/L (14:16)
2012. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Hülyeség az egész, próbáljatok személyesn ismerkedni..."


Ezzel azért vitatkoznék :-P Az is egy ismerkedési forma, ugyan úgy, mint a személyes ismerkedés, akár szórakozó helyen, társaságban, munkahelyen.

Kb. ugyanannyi kapcsolatom volt személyes ismerkedésből, mint netesből. Egyszerűen csak egy más platform az ismerkedésre.


Mondjuk a gáz akkor van, ha valaki a komplexusai miatt CSAK a monitor mögül próbál ismerkedni ...

2012. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

caM008, szerintem fontos, hogy milyen hatással van az emberre, ha személyesn találkozik egy emberrel. Lehet, hogy neten jól elvannak, személyesen meg semmi extra. Én 1x találkoztam egy neten megismert pasival. Még beszélgetni sem tudtunk szinte.

Személyesen pedig simán megfog 1-1 ember kisugárzása, pedig társkeresőn észre sem venném őket.

2012. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha beszélgetni sem tudtatok, akkor ott más volt a hiba. Tehát nem okoz gondot bárkivel beszélgetni :-P

Intelligencia kérdése, hogy felhozzak akár egy általános témát is, amiről el lehet fecsegni. Főleg úgy, hogy egy netes ismerkedés első fázisa pár levélváltás, utána telefonos beszélgetés, majd a találkozás és így addigra bőven kell lennie közös témának ...

2012. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel, attól függetlenül, hogy 28 éves férfi vagyok.

Ha már valaki ilyen a társkereső oldalakon, akkor vajon milyen lehet a valóságban.

2012. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ilyen melléfogásom nekem is volt, beszélgettünk neten, képet cseréltünk, mentek az sms-ek...

Aztán amikor találkoztunk csak feszengtünk, nagyon kellemetlen volt, mert nem voltunk szimpatikusak egy másnak, sőt talán inkább ellenszenvesek. (És mielőtt még valaki megkérdezné, nem volt csúnya.)

Mindketten menekülni akartunk a helyszínről. Mire hazaértem már várt egy üzenet, hogy ne haragudjak, de nem... (Nagyon korrekt volt és bátor, hogy le merte írni.)

2012. okt. 18. 14:43
 18/20 anonim ***** válasza:

Jah, lehet.

Telefonon, skype-on simán eldumáltunk. Tetszett nagyon, élőben is tök jól nézett ki, mégsem tudott különösebben érdekelni és szerintem én sem őt. Nem voltunk egy hullámhosszon.


Havert találtam egyet neten (online játékban játszottunk). Nem akar(t)unk többet barátságnál. Sokat beszélgetünk, szoktunk találkozni is, vele minden ok :)


De úgy, hogy direktbe TÁRSkeresésre megy a dolog, az nekem nem megy neten...

2012. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14:43 igen, így a korrekt :)
2012. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az érdekesség fiúk lányok! HA egy csaj vagy fiú kiír egy normális kérdést akkor nem érdekel senkit MONDJUK itt. Pedig napi 8 milliót látok. Társkeresőn se kell senkinek senki.
2012. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!