Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igazság elhallgatása hazugság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazság elhallgatása hazugság?

Figyelt kérdés
/az élet más területeire is lehet érteni akár, ugyanaz/
2012. szept. 11. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 omba ***** válasza:

Az amerikai (filmekben) eskü szerint:

"csak az igazat és a teljes igazat, és semmi mást, mint az igazat"


Szóval: igen, az hazugság, - volt benne részem, én is így éreztem!

2012. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem ugyanaz.

v is oké van hasonlóság.

de én ált. igyekszek külön bontani az öncélú hazugságot és a kegyes hazugságot.


öncélú ha magadat akarod védeni / azt mondod még magadnak is h őt de ez nem igaz. 1 kapcsolatba ez a gyakoribb.

1 barátságba ellenben az utóbbi én magam azt sem szeretem megtenni konkrét helyzetekben [ha van vmi infóm azt nem titkolom el] ellenben 1 kis ferdítés a valóságon h össze kaparjam a földről az emberkét az még bele fér.

2012. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az igazság elhallgatása nem hazugság. NEM HAZUGSÁG.

Az igazsággal ellentétes dolog állítása a hazugság.

2012. szept. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kutyatron válasza:
Az igazság elhallgatása nem hazugság. Ha kérdeznek tőled valamit és válaszolsz akkor két esetben nem hazudsz. Ha az igazat mondod vagy azt mondod, hogy erre a kérdésre nem válaszolok.
2012. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hazugság, de ugyanakkora szemétség. Ez itt csak megnevezés kérdése. Szóval azért nem hazugság, mert azt a szót másra használjuk, de ugyanakkora vétek.
2012. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha valaki meg se szólal az hazudik?? na ne már

én magam szeretem az igazságot, mert eltudom viselni

de vannak olyanok akik nem és az olyanoknak vagy jobb nem mondani semmit vagy jobb hazudni a saját érdekében


placebo hatásról nem hallott senki?

lehet nem szép dolog hazudni, de ugyan akkor az sem szép dolog ha hazugsággal megmenthetnénk 1 másik embert és nem tesszük meg

2012. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!