Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ebből lehet igazság, vagy...

Pink07 kérdése:

Ebből lehet igazság, vagy csak egy nagy kamu, hazugság?

Figyelt kérdés

Barangoltam a neten, mikor találtam egy igen érdekes blogot.


eről van szó:


[link]



Járkáltam rajta kicsit, de nem hiszem el, hogy ez megvalósulna, már hogyan sikerülne neki? ?D: d


Van egy kis infó, a történetről és a szereplőkről. de... kételkedem. Szó mi szó, nagy könyv, regény fan vagyok, és hát elégé jó lenne, ha lenne egy nagy világhírű regénykénk, nem?


Szeintetek, ez igaz?


2012. márc. 21. 15:28
 1/8 Speed2011 ***** válasza:
Ha jól tudom tényleg van ilyen :) Igaz nem láttam még..de meséltek róla nekem :D
2012. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudtam meg a blogból...már azon kívül, hogy az író kicsit nagyon beképzelt...de ki tudja, hátha összejön neki. Vannak még csodák :P
2012. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én is egy kicsit beképzeltnek tartom, de szerintem az nem nagy árt, habár.. :d


Speed2011 ki mesélte neked, vagy ez terjed itt ?: D

2012. márc. 21. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egyszer már volt itt, a szerző maga is nyilatkozta, hogy igen, ez lesz az új sikerkönyv, de nem tesz fel részleteket sehová, mert ellopják. Emellett kissé hiányos az írástechnikája, a blog meg inkább csak nagyot mond, mint bármi valósat állítana, szóvl erősen kétséges, de hát adja az ég, hogy összejöjjön. Csak... hogy is mondjam... ennyi erővel te magad is állíthatod, hogy két év múlva megírod kis hazánk legújabb sikerkönyvét, nagyjából ugyanakkora hitele lesz, mint ennek a blognak.
2012. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem sértés, de nem az egyikőtők írt oda a chat-be?


Elég csunyákat írnak neki most. :DDd

2012. márc. 21. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is láttam már (korábban is). A véleményemet egyszer ott már kifejtettem(vannakkétségeim névvel), de leírom itt is:

Az író eléggé beképzeltnek tűnik, mert lehet, hogy tényleg jó sztori, ezt ugye nem engedi, hogy megtudjuk, de hát az írástechnikája és a helyesírása hagy némi kívánnivalót maga után...

Tényleg olyan, hogy ezt én is megcsinálhatnám... A legnagyobb bajom vele, hogy egyelőre a semmire olyan nagyon büszke. Majd ha olvastam, nyilatkozok megint.

2012. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

írtál sokat azzal a nével. :D


De már megint írt egy bejezést. sy

2012. márc. 21. 18:39
 8/8 A kérdező kommentje:
megnéztem megint, kezdem sjanálni, elég csunyát írkálbak nekki.. D
2012. márc. 22. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!