Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazugság vagy igazság?

Hazugság vagy igazság?

Figyelt kérdés
Nemrég szakitottam a barátnőmmel. Megcsalt, össze-vissza hazudott, ahogy ez lenni szokott. Persze rájöttem mindenre. Sőt még többre is. A lánynak van egy barátnője, aki ugyan ezt csinálja a pasijával, nem valami nagy barátok, de jó ismerősök. Zavar, hogy vele is ugyan ez történik és magától nem igazán látja a valóságot. Ha elmondanám neki, valósznüleg az lenne, hogy vissza akarok vágni az exemnek és igy állok bosszút rajta a barátnőjén keresztül. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Hallgassak vagy tűrjem a szemétséget?
2011. febr. 21. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne tűrd! Ne érdekeljen más véleménye. Mondd el a srácnak. Fordított esetben szerintem te is elvárnád.
2011. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha a srác a legjobb barátod lenne, akkor illene szólnod.

De mivel nem erről van szó, szerintem az égvilágon semmi közöd hozzá. Jobb ha kimaradsz belőle.

2011. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Én elmondanám neki.Tegyél keresztbe az ilyen mocskos ribiknek, mert csak ezt érdemlik.
2011. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Ismered az exed barátnőjének a barátját személyesen?

Mert ha nem vagy csak látásból, akkor inkább az a kérdés, hogy hinne-e neked. Most elém állna egy pasi, akit nem is ismerek, és ezt mondaná... hát, lehet bele ültetné a bogarat a fülembe, de lehet, hogy nem hinnék neki.

2011. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ismerem a srácot, nem csak látásból. De a lényeg az, hogy mennyire etikus és helyes lenne ez. Attól függetlenül, hogy engem most milyen sérelem ért vagy nem. Arról van szó, hogy segitseg máson, már ha ez segitség van nem? Meg ha ez kissebb fájdalommal is jár.
2011. febr. 21. 15:13
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

A helyedben én mindenképp szólnék neki.

Tudod milyen rossz érzés ha ezt csinálják veled. Gondolj bele, hogy a másik srácnak is annál rosszabb lesz, minél később jön rá.

2011. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék de nem is hagynám, íme az én ötletem:


Inkább kérdésként tedd fel amit mondani akarsz, így biztosan nem lehetsz majd bűnbak... :)

2011. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy simán letagadhatja a csaj, ha nem konkrétat mondok. A srác elég kis naiv gyerek és el is hinné, amit a csaj mond. De ha az orra elé teszem a tényeket, nem lesz mit tagadni. De lehet, hogy tévedek...
2011. febr. 21. 15:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad. Ha nincs bizonyitékod akkor csak megutálna téged mindenki. Ha meg lenne akkor sem biztos, hogy a "naiv" gyerek hinne neked. Szal aki nem veszi észre magától, hogy az orránál vezetik azon nehéz segíteni. Majd egyszer rájön magától addig legalább (talán boldog). Te maradj ki belőle!
2011. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki. Nem a legjobb haverodról van szó - mondjuk ebben az esetben simán hinne neked - hogy annyira megviseljen, ha esetleg csúnyán néz rád.. Várhatóan nem fogsz vele együtt homokozni a jövőben sem. Mondd el neki, és bízd rá, mit kezd az információval. Tuti bogarat ültetsz a fülébe, és figyelni fog a csajára, aki vagy lebukik, vagy nagyon megnehezíted a dolgát..:)
2011. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!