Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazugság vagy igazság?

Hazugság vagy igazság?

Figyelt kérdés
Nemrég szakitottam a barátnőmmel. Megcsalt, össze-vissza hazudott, ahogy ez lenni szokott. Persze rájöttem mindenre. Sőt még többre is. A lánynak van egy barátnője, aki ugyan ezt csinálja a pasijával, nem valami nagy barátok, de jó ismerősök. Zavar, hogy vele is ugyan ez történik és magától nem igazán látja a valóságot. Ha elmondanám neki, valósznüleg az lenne, hogy vissza akarok vágni az exemnek és igy állok bosszút rajta a barátnőjén keresztül. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Hallgassak vagy tűrjem a szemétséget?
2011. febr. 21. 14:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ezzel csak az a baj, hogy simán letagadhatja a csaj, ha nem konkrétat mondok. A srác elég kis naiv gyerek és el is hinné, amit a csaj mond. De ha az orra elé teszem a tényeket, nem lesz mit tagadni. De lehet, hogy tévedek..."


JUJJJJ? PAASSIIIKKK :))))))))))

Ne a csajtól kérdezz (!!!), hanem a haverodtól "költői kérdés" gyanánt....vezesd rá a válaszokra kérdések formáján...tudod, olyan kérdéseket tegyél fel ami éppen a szakítás okán felmerült benned és mindkettőtökben közös pont lehet/lehetett és egy ugródeszkát jelenthet neki... most már érted???? Ilyenek lehetnek az apró jelek a lány viselkedése és a többi dolog....

2011. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Szerintem te nem érted...Ha olyan kérdésekkel jövök, hogy: nem gondolod van valami furcsa a barátnőd viselkedésében? Gondolkoztál már rajta, hogy esteleg megcsal? Akkor a pasi max odamegy a csajhoz és azt mondja: Jaj, baba ugye szeretsz és nem csalsz meg!?

De ha a srác elé rakom a tényeket, akkor ő is a barátnőjéhez szegezi a tényeket...és onnan már nincs menekvés!

2011. febr. 21. 16:31
 13/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem te nem érted...Ha olyan kérdésekkel jövök, hogy: nem gondolod van valami furcsa a barátnőd viselkedésében? Gondolkoztál már rajta, hogy esetleg megcsal? "


Jajjjj pasikkk!

Szóval kérdezz inkább így:

Te észrevetted volna a helyemben hogy meg fog csalni a barátnőm, pl: mikor szombat este bulizni mentek a barátnőddel? Nem tudod véletlenül mi a véleménye a barátnődnek arról, ahogyan az ex barátnőm megcsalt? Mit gondolsz, Te egyáltalán észrevennéd ha a barátnőd félrelépne? mit tennél vagy tettél volna az én helyemben ha esetleg gyanakodnál?


és folytathatnád valahogy így:

Kár hogy nem tűnt fel hamarabb a viselkedésébe ...ez a dolog (és akkor itt azt mondd ami mind a két lányba közös, lehet hazugság, füllentés...stb)


(bár a pasik nem értik a célzást, így egy sörözés során én simán meg merném kérdezni azt amit te fentebb leírtál. Csak két esélyes: vagy spanok maradtok vagy nem. Ha igen nyertél vele egy barátot. Ha nem akkor viszont semmit sem vesztettél, viszont te moshatod a kezeidet, mert legalább megpróbáltad :))

2011. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szólj neki, csak látásból ismered (tehát gyakorlatilag nem ismered).

Igen, nagy szemétség, amit a csaj csinál, de neked valójában semmi közöd hozzá.

Akkor lenne hozzá közöd, ha valaki hozzád közelálló személyről lenne szó, de így ne üsd bele az orrod.

Például a legjobb barátomnak, vagy közeli barátaimnak, testvéremnek én is szólnék ilyen esetben, de az teljesen más.

De ez persze csak az én véleményem.

L/23

2011. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

utolsó:


"Ismerem a srácot, nem csak látásból."

2011. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ha olyan jóban lennének, nem kéne a fejtörés hogy mit csináljon, vagy hogyan mondja el, hiszen akkor egyértelmű lenne, hogy a srác javát akarja. De mivel nem jóbarátok, nem értem miért kell kavarni, ha elmondja, csak hülyét csinál magából a kérdező, mert tényleg úgy jön le hogy bosszúból csinálta. Ha nem csalódott volna, ez az ügy sem érintené érzékenyen, és a saját dolgait rendezné, nem másét.

2011. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy szerintem nem ilyen egyszerű a kérdés. Ha jobban belegondolsz ezt te is belátod...Akár jól ismersz valakit, akár kevésbé, de ismered, a tény az még tény marad. Megcsalták, hülyének nézték. Ha te ebben a helyzetben lennél és röhögnének a hátad mögött, hogy mekkora idióta vagy és megtudnád utólag mindezt, szerintem örülnél neki, hogy felnyitották a szemedet. Minél tovább húzódik az ilyesmi, annál inkább összegyűl és annál rosszabb. Viszont az sem elhanyagolható, a nőket ismerve, hogy biztos másra kennék a felelősséget, azaz rám és én lennék a szemét, annak ellenére, hogy ők csinálták maguknak a bajt. Nem mintha különösebben érdekelne a véleményük, csak a srácot sajnálom.
2011. febr. 21. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!