Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínesség egy lányt azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínesség egy lányt azért elutasítani, mert kis melle van?

Figyelt kérdés
Én vonzódom a formás közepes vagy nagy mellű nőkhöz és nekem nem vált ki semmilyen izgalmat a kis méret. Persze nem csak szexpartnert keresek, mert az is számít, hogy mennyire jól kijövök vele mennyire tudnám szeretni, de valamiért taszítónak találom a kis melleket. Van egy lány ismerősöm akinek elég szép arca van, de nagyon kicsi a melle így nem tartom valami vonzónak.
2016. márc. 29. 14:14
1 2
 1/18 VirágésBence ***** válasza:
Eléggé, mondjuk ha belsőre annyira nem ismered és nem az a helyzet, hogy minden rendben van, nagyon jól kijöttök és csak emiatt elutasítod, akkor az elég gáz, ha egyébként nem ismered akkor szíved joga.
2016. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos van azt választani, aki tetszik mindenhogy, azért ez még nem durva válogatósság. Szerencsédre rengeteg lány van a földön. Van, akinek meg a kicsi tetszik, mellette vékony testtel, konkrétan ismerek ilyet...
2016. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

He? Azt csinálsz, amit akarsz. Kit érdekel, ki mit gondol?

Ha neked a nagycsöcsű bulák tetszenek, próbálkozz azoknál. Te dógod.

2016. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Csak annyira felszínesség, mint amikor a nők kikosaraznak egy pasit, mert az alacsonyabb náluk. Mondom ezt lányként.:D Egyiket sem tartom elítélendőnek, mindenki legyen azzal, akit vonzónak tart.
2016. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó de hiába ismerem meg, ha nem tudok hozzá szexuálisan vonzódni akkor később se fog működni. Sőt ezzel csak becsapnám őt.
2016. márc. 29. 14:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mondom ezt úgy, hogy kis mellem van. Az nagyobb baj lenne, ha összejönnél egy nem túl nagy keblű lánnyal, és állandóan csesztetnéd, hogy műtesse meg magát vagy csak simán kritizálnád az adottsága miatt. Egy nőnek se jó, hogy ha a párja csak megelégszik vele vagy megtűri a kinézetét.
2016. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Felszínes, de teljesen érthető. Ha nem tudsz hozzá vonzódni, akkor ne raboljátok egymás idejét, ez így tisztességes.

Arra azért figyelj, hogy ne ezzel a dumával rázd le. Tudom, hazudni csúnya dolog, de ez esetre mégis valami kegyes hazugságot ajánlanék, mert csúnyán hazavághatod a lány önbizalmát.

2016. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Felszínes dolognak vehetjük. De tény, hogy a nőnek a melle erősen hozzátartozik a külsejéhez. Szóval oda-vissza a nők is felszínesek, ha nem felel meg nekik akármilyen ronda pasi.
2016. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Hát figyelj, én egyetemi lány csoporttársaimat hallottam beszélgetni arról, hogy 18 cm-nél kisebb péniszű pasival nem kezdenek, sőt az egyik azért dobta ki a pasiját, akit azelőtt szeretett-imádott, Facebookon reklámozott mert milyen jó autója van, mert hogy szerinte túl kicsi neki a pénisze és ő nagyobbhoz szokott. Ha nekik lehet ilyet, nekünk miért ne lehetne? Azzal légy együtt, akihez vonzódsz, ne csak beérd valakivel...
2016. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szivük joga kit választanak!

Egyetértek tudom hogy igy hosszabb lesz megtalálni, de türelmes leszek!

2016. márc. 29. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!