Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok kb. hány százaléka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok kb. hány százaléka, és milyen "kategóriájú" lányok fognak elutasítani, amiatt, hogy nem járok gyúrni?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekel a kondizás, nem valószínű, hogy valaha is fogok gyúrni járni. Emellett vékony testalkatú is vagyok. Milyen kilátásaim vannak, így a lányok terén?
2015. nov. 15. 20:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
69%
Hát kb a 10% százaléka, akik a "nagymenő p*csák" :)
2015. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát van aki gyúrás nélkül is jól néz ki. Ha te ilyen vagy, akkor a lányok elenyészően kis százaléka. Ha nem vagy ilyen, akkor a túlnyomó többsége.
2015. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Vékony testalkattal,hajjajj,hát min. 90%-a el fog utasítani emiatt,tapasztalatból beszélek sajnos. :/

Bár engem a 100%-a elutasított emiatt,de neked hátha több szerencséd lesz. :)

24/F

2015. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Engem nem érdekel, hogy egy pasi jár-e gyúrni, de az igen, hogy valamit sportoljon, mert ez nekem is fontos. Nem csak a gyúrás létezik.
2015. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ebben az országban kétféle sport "létezik": gyúrás, és a foci!
2015. nov. 15. 20:20
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
kb 99% a maradék 1 meg kritikán aluliak
2015. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Akkor eléggé szerények az ismereteid, de most nyáron jön az Olimpia, ha szeretnél felzárkózni tájékozottságból, majd kapcsold be a tévét. :-)
2015. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Függ az arcodtól, hajadtól, testarányaidtól, kisugárzásodtól, beszédedtől, természetedtől is.


Én nagyon vékony alkatú vagyok, és akkor is van sikerem (szép nőknél is), ha semennyit sem edzek.

2015. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem lettem sikeresebb több izommal...Bár gyúrás nélkül is úgy néztem ki,hogy azt már nem volt hová fejleszteni.
2015. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vékony testalkattal neccesebb, de nem kell minden nőnek a gyúrós izomagy. Sőt! Igazából nekem egyik kolléganő mondta egyik meló utáni lazításon, hogy ő kényelmetlenül érzi magát egy kigyúrt pasi mellett. Akkor ő is azt keresgélné magán, hogy hol van felesleg meg mi nem tökéletes, és ez lehangoló. Másrészt meg azt mondja kifejezetten szereti, ha van egy pici felesleg a pasikon deréktájékon, mert szívesebben fekszik egy puha párnára, mint egy kemény sziklára. ;)
2015. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!