Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti hogy definiálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy definiálnátok azt, hogy "ápolt, igényes" férfi?

Figyelt kérdés
Több olyan társkereséssel kapcsolatos kérdésre adott választ olvastam már itt a gyk-n, amiben azt írtátok, hogy csak legyen ápolt és igényes. Mit mondjak, elég nagy közhelynek tűnik. De mégis ez mit jelent a ti értelmezésetekben? Én pl. 171 centi vagyok, ráadásul elég vékony is (58 kg, de a genetikám miatt képtelen vagyok izmosodni), viszont amióta élek, csak igényes (nem luxusmárka) ruhákat hordok és figyelek az arcomra is (egy pattanásom/bőrhibám sincs csak egy ápolt borostám). Adott a kérdés: Egy férfi lehet kövéren (pl. 28-30 fölötti BMI index) vagy hozzám hasonlóan, soványan is igényes és vonzó? Vagy ez a sok nő által megfogalmazott igény, megint túlmutat azon a szinten, amit egy férfi ténylegesen is képes lenne elérni genetikától függetlenül.

2015. nov. 7. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Apolt: furdik, fogat es hajat mos, tiszta ruhat hord...stb. Nem kell tulkomplikalni, teljesen alap dolgokra kell gondolni.
2015. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Egy férfi lehet igényes véknyan és enyhe tulsúllyal is. Ápolt alatt azt értem, hogy tiszta ( rendszeresen tisztalkodik, Jo az illata és rendben vannak a fogai, körmei). Ad valamennyit a ruházatára, nem Kell, hogy márkás ruhái vagy Armani öltönye Legyen csak tudjon öltözködni. Tehát semmi seggrõl lelógó gatya, igénytelenül nagy felsõ, meg semmi neon szín! A farmer mindig nyerõ egy jó edzõ cipõvel, félcipõvel vagy télen bakkanccsal :)
2015. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Lehetsz sovány, nem kell hogy izmos légy, semmi veled született 'hiba' nem számít legtöbbször. az ápolt arc a lényeg, esetleg arányos, igényes ruha... Hát most így kinek mi vonzó... például én genetikai okokból vékonyka vagyok és szinte nincs mellem... dehát elfogadom, és van aki szintén elfogad :)
2015. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Az ápoltság és igényesség teljesen független a genetikától.

Nálam pl. olyanok számítanak, hogy egy előnyösen megválasztott frizura, amit rendszeresen karbantart (nem hagyja össze-vissza lógni), jól megválasztott ruhatár (ami illik a személyiségéhez). Nem kellenek drága, márkás holmik, de ha egy férfi öregurasan öltözködik, vagy nincs stílusa, az számomra visszatetsző. Ezen kívül az arcszőrzet is számít (a borostát pl. szeretem, nem kell simára borotváltnak lenni, de mondjuk a foltokban növő szakáll számomra visszatetsző).

Aztán persze olyan alap dolgok, hogy fürödjön, mosson fogat, stb. :)

2015. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Vannak alap dolgok, mint pl. a tisztálkodás, tiszta, rendezett ruhák (nekem mindegy, hogy turis, kínai vagy márkás - a pénztárca szabja meg a határt, mire telik -, de pl. max. divatból legyen valami szakadt, és nem azért, mert lusta megvarrni).

Nekem az igényességhez hozzátartozik a rendszeres mozgás is, mivel ez az én életmódomnak is a része (én ezáltal kikerültem egy végletből, amire a genetika hajlamosít, számomra fontos, hogy amit elértem, azt megőrizzem).

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

Azért ezekhez még lehetne hozzátenni mást is nyilván, szerintem aki csak ennyit ír, az még önmagával sincs teljesen tisztában, meg olyan dolgokat is belemos ezekbe, amik igazából más tulajdonságok alá tartoznak, de szerintem neked sem kell elkeseredned.

2015. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Az ápolt sztem egyértelmű. Nem zsíros a haja, a füle, az arcbőre, nem koszos a körme, rendszeresen borotválkozik és vágat hajat, nem büdös a lába, ilyesmik.


Az igényesség meg az, ha körültekintően vannak kiválasztva a ruhái pl. Hogy nemcsak úgy leakaszt valamit a boltban, tökmindegy, csak rámenjen alapon, hanem figyelembe veszi, h mi áll jól neki, odafigyel, h az a ruha szép és minőségi anyagból legyen. Most mondhattam volna cipőt, karórát, pénztárcát, papírzsebkendőt, kulcscsomót, tökmindegy, az igényes ffi igényes dolgokat tart magánál. Semmi gombóccá gyűrt taknyos zsebkendő a zsebben, vagy összegyűrt, szakadt papírpénz. Az igényes ffi nem hord olcsó műszálas zoknit, pláne nem lyukasat, mert az igényes ffi odafigyel a részletekre.


Remélem, tudtam segíteni :)

2015. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az említett dolgok szerintem alapvetőek és természetesen naiv dolog azt állítani, hogy egy nő ennyivel beéri, de azért kíváncsi lennék, hogy akik párkeresési problémákkal küzdenek, azoknak hány százaléka nem üti meg ezt az alapvető mércét. Én elég keveset tippelnék, ezért is tettem fel a kérdést, mert szerintem a való életben a nők is másképp definiálnák az igényességet és ápoltságot (ha eléjük állna 30 férfi és úgy kellene megmondaniuk, ki az igényes).
2015. nov. 7. 15:23
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el,Kérdező,ha csak ennyi lenne a nők tényleges elvárása,akkor már rég nem lenne ennyi férfi egyedül...

Messze nem ennyi számít nekik,elhiheted...

Ezeket én bőven teljesítem,amiket ide leírtak,mégsem kaptam soha esélyt sem,egy nőtől sem... hiába vagyok igényes,ápolt magamra nézve,semmit nem ér..

24/F

2015. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Ápolt - nem izzadságszagú, nem igénytelenül szőrös a feje, mos fogat, normálisan áll a haja, nem zsíros nem korpás, a körme nem koszos, a lába nem büdös...


Igényes - fejéhez illő frizurát képes választani, hozzá megfelelő méretű ruhákat hord, képes stílusosan felöltözni. Finom illatú parfümöt használ. Igényes önmagára és a környzetére nem egy rendetlen durván túlsúlyos desznyó.


Kb ezek.

2015. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Tiszta es joillatu a haja, bore. Tiszta, rovid es egeszseges kormok. Ne legyen erdes a bor a kezen es borkemenyedes sem. Tiszta, joillatu, szakadas es foltmentes ruha es cipo. Ne legyen nagy felirat a ruhakon. Feher, ep fogazat szajdzag nelkul. Ne logjon ki ful es orrszor. Sportolnon es ez latsszon is. ( Nem kondira gondolok.)


Ezek egy reszet nem teljesitette a baratom ismerkedesnel, de jol erzem vele magam es segitettem neki rendbehozni a kormeit es fejboret. Vettem neki egy teljes ruhatarat. Az ember a lenyeg, nem a ruha vagy a korpa. Azokon lehet valtoztatni, a szemelyisegen nem! O is vekony, de nekem bejon.


N

2015. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!