Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti hogy definiálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy definiálnátok azt, hogy "ápolt, igényes" férfi?

Figyelt kérdés
Több olyan társkereséssel kapcsolatos kérdésre adott választ olvastam már itt a gyk-n, amiben azt írtátok, hogy csak legyen ápolt és igényes. Mit mondjak, elég nagy közhelynek tűnik. De mégis ez mit jelent a ti értelmezésetekben? Én pl. 171 centi vagyok, ráadásul elég vékony is (58 kg, de a genetikám miatt képtelen vagyok izmosodni), viszont amióta élek, csak igényes (nem luxusmárka) ruhákat hordok és figyelek az arcomra is (egy pattanásom/bőrhibám sincs csak egy ápolt borostám). Adott a kérdés: Egy férfi lehet kövéren (pl. 28-30 fölötti BMI index) vagy hozzám hasonlóan, soványan is igényes és vonzó? Vagy ez a sok nő által megfogalmazott igény, megint túlmutat azon a szinten, amit egy férfi ténylegesen is képes lenne elérni genetikától függetlenül.

2015. nov. 7. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván nem csak ennyi számít, a pasiknak sem csak ennyi számít. De ez nem is baj. Nem illik mindenki mindenkihez.
2015. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%

Nincs olyan, hogy valaki képtelen izmosodni. Csak olyan, aki nehezebben. Ha nem sikerült, akkor nem volt jó az étrended.

186 cm magas vagyok, és jelenleg 66 kiló (de voltam már 62 is... mehh), nehezen építek izmot, és ha keményen edzek és jól kajálok, akkor azért láthatóan jön rám azért, még ha hatalmas terebélyes izomagy soha nem is leszek. :D


Ja, és hogy kapcsolódjak kicsit a kérdésedhez: Ápolt vagyok, sokat foglalkozom a ruhatárammal is (laza és kicsit "klasszik" elegáns stílusokat keverem), és mindig kellettem nőknek, soha nem volt problémám. Pedig vékonyka vagyok akár a kisujjam. :D

2015. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Pedig létezik olyan, hogy valaki genetikailag nem tud erősödni. Én is jártam konditerembe 1 egész éven át és így tudtam megragadni 58 kilón (természetesen egy vagyont költöttem az étkezésre), előtte 52 kg voltam és kínkeserves volt felszedni ezt a kevés pluszsúlyt. Most is csak azért nem esek vissza, mert nagyon oda figyelek, hogy minél többször egyek egy nap.
2015. nov. 7. 19:33
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Először is le szeretném szögezni, hogy semmi rosszindulat nem lesz abban amit írok, és csak segíteni akarok.


Hasonló cipőben jártam én is pár éve. Akármennyit ettem, nem híztam, edzettem, nem nőtt a súlyom. Emlékszem, 1 év edzés után úgy álltam a mérlegre, hogy basszus de jó lenne ha 62 kiló lennék. De nem adtam fel. Aztán megindult.. 65, jó lenne a 70. 75, 80. Most van kb 5 éve hogy rendszeresen edzek, és 87 kiló vagyok. Úgy néztem ki mint egy ropi. Nem azt mondom, hogy most adonisz vagyok, ne érts félre. De ez biológiailag lehetetlen, hogy te ne izmosodj ( ha csak nincs izomsorvadásod vagy valami igazán komoly betegséged). Kifogást keresni, meg rámondani hogy "én speciális eset vagyok, nem tudok lefogyni, genetika miatt vagyok 110 kiló" - persze minden nap pizzát vacsorázik. Kifogást keresni mindig könnyű. Ha zavar ez és úgy érzed hogy útjában áll az alakod annak, hogy az legyél aki igazán vagy, vagy akarsz lenni, akkor irány le a terembe, kaja legyen rendben és pörögjön az edzés.

Nehéz, igen, de egészség szempontjából nincs olyan dolog, ami az edzés és sport mellett szóljon. Sok sikert, menni fog.

2015. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*sport ellen szóljon. bocs, melléírtam. Sokminden kavargott a fejemben :))
2015. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%

Figyi, az ápoltság elvárás. De az megint nem azt jelenti, hogy egy nő bárkire rá fog cuppanni, aki ápolt, mert még ezer dolog van, ami hozzászámít ahhoz, hogy kit tartunk szimpatikusnak (és nem, nem ezt értem az alatt virágnyelven, hogy legyen magas, gazdag, kigyúrt). És igen, alapnak kellene lenni, hogy egy férfi ápolt, de istenem, mennyit látok, aki nem az :(. És az olyanok is hajlamosak nyávogni, hogy az "átlagos" (értsd: sminkeletlen modell) lányoknak miért nem jön be...


igen, az ápoltság a következő:

- a haja nem zsírosan lóg, ismeri a fésűt meg a sampont, a frizurája illik az arcához

- ruhái alkathoz illőek, ízlésesek, nem piszkosak, gyűröttek, színben passzolnak, nem 30 évvel ezelőtti nagypapa divat (hány fiatalmsrác van, aki 20 éves, kinőtt kibolyhosodott termopulcsiban, letaposott farmerban, koszos böhöm edzőcipőben, 3 számmal nagyobb pólóban mászkál

- ápolja a bőrét

- ismeri a szappant, tusfürdőt

- a fogai nem hiányosak 20 helyen (az mindenkivel megtörténik, hogy fogat kell neki húzni, de akkor csináltassa meg vagy ideiglenes fogpótlást rakasson be legalább), nincsenek kirohadva, nincs penetráns öklendeztető szájszaga (itt most nem a "bocsi, hagymás gyrost ettem"-félére, hanem az "ez tuti nem mosott fogat 2 éve, mindjárt elhányom magam" kategóriára gondolok... ha meg szervi baj miatt, menjen orvoshoz... volt, hogy színházban egy ilyen pasas ült mellettem, hát alig tudtam tartani magam, de a fejemet is el kellett fordítani... de ha szagos kaját eszik, cigizik, akkor meg kapjon be egy leheletfrissítő cukrot, rágót)

- használ dezodort

- tudja, hova hogy illik felöltözni

- rendben tartja az arcszőrzetét

- legalább nyilvánosan nem böfög, fingik

- kellemes az illata

- napközben nem bűzlik az alkoholtól

- a körme nem dzsuvás


Ehhez az alkatnak, mennyi izom van rajtad, mennyire márkás a ruhád stb. baromira nincs köze

2016. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!