Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tiszántúlon milyenek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tiszántúlon milyenek a nők a Dunántúli nőkhöz képest?

Figyelt kérdés
Mennyire nyitottabbak vagy éppen zárkózottabbak, mennyire elfogadóbbak stb...

2015. nov. 7. 20:51
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de itt ilyen balkán stílus van a legtöbb magyar lánynál :DD
2015. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Tiszántúl és a Dunántúl között nem egy óceán terül el, hogy ekkora különbséget várj :D Saját tapasztalatból (volt innen is, onnan is) minimális a különbség ilyen téren. Még arra se merném a fejemet tenni, hogy annak a minimálisnak nem e valamilyen családból, vagy előéletből hozott oka van.
2015. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a színvonal, semmi különbség nincsen
2015. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Duna - Tisza köze hol marad?


Ugyanolyanok a nők, az egész országban. Max lehet a Dunantúl bizonyos részein jobban élnek mint a Tiszántúlon vagy Borsodban.

2015. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
Ostobaság azt állítani, hogy nincs különbség, nem igaz. A sajátom és mások tapasztalatai alapján elmondható (ismerősök/haverok/volt kollégák), Mo. keleti felében sokkal felszínesebbek a nők (ill. kevésbé liberálisak) és jobban érdeklik őket a férfiak anyagi háttere. Mondjuk ez nem meglepő, hiszen sokkal rosszal az életszínvonal keleten, főleg a kisebb városokban ellentétben mondjuk Győrrel vagy Sopronnal. Egyébként az elmondható, hogy Debrecenben iszonyatosan sok ún. "Gold Digger" él. Szóval itt hatványozottan igaz, hogy gyönyörű csajod csak akkor lesz, ha pénzes esetleg alfahím (de inkább mindkettő) vagy.
2015. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, hogy a Tiszántúlon kevésbé pénzéhesek mint a Dunántúlon.
2015. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tirpákok.
2015. nov. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Tiszántúlon kevésbé pénzéhesek és jobban tudnak szeretni. Ez az eddigi tapasztalat. Én dunántúli vagyok. Lányok, cáfoljatok meg :)
2015. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!