Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az "add lejjebb az igényeidet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "add lejjebb az igényeidet" "add lejjebb a szintet" tanács segített valakinek, megtalálta így valaki a BOLDOGSÁGOT?

Figyelt kérdés

Én többször is megpróbáltam. Összejöttem olyan csajokkal, akik nem igazán tetszettek nekem, vonzódtam hozzájuk valamennyire, de nem nagyon. Nem volt a csókolózás, és a szexet sem élveztem. :((

Tapasztalatból mondom, hogy jobb akkor inkább egyedül.


Csak van egy kis bökkenő továbbra is olyanok tetszenek akiknek nagy valószínűséggel én nem fogok. :((

Akkor most mire készüljek fel?


2016. márc. 24. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg lány bejön kb akikel egysuliba járok azokbol kb a 70% a bejön. Nagyon sok rendes rossz amikor beszélgetek a haverokkal h ez így csúnya még úgy nekem még bejön eléggé kellemetlen sokszor ki is röhögnek ezért ha még mondom de ennyi ilyenek vagyunk csak rossz h egyikuk kel sem johetne ossze mert biztos találna jobbat
2016. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ezt mondták nekem is hogy jaj add lejjebb az igényedet és lesz barátnőd lejjebb adtam és az volt ami a kérdezővel és nagyon nem hozott boldogságot csak bánatot
2016. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha lejjebb adja, akkor biztosan nagyobb eséllyel találja meg.


Ha viszont CSAK ÚGY TESZ, mint aki lejjebb adja, akkor biztosan nem találja meg, mivel folyamatosan úgy érzi, hogy rosszul választott (a csak a háttérbe szorított, elfojtott "magas mérce" azért dolgozik ám!).

2016. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem itt sokan összetévesztik a dolgokat.


Az "add lejjebb az igényeid" mondatot nem úgy értik, hogy gyere össze számodra nem tetszővel, mert akkor végre lesz valakid, hanem úgy, hogy nem kell rögtön a tökéletesre várni, akiben soha semmi hiba nem lesz, nem fog tévedni és a többi, mivel senki sem tökéletes, néha mindenki téved, követ el hibákat.


Remélem értitek a kettő közötti különbséget.


Sokan szerintem úgy értelmezik ezt, hogy add lentebb az igényeid külsőleg, gyere össze olyannal aki nem vonz, hátha vonzani fog, és közben számolj el a lelkiismereteddel meg hitesd el a másikkal, hogy neked ő kell.

De senki sem örülne annak, ha azért jönne vele össze valaki, mert éppen nincs jobb.

2016. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pedig, akik ezt tanácsolják, azok tutira úgy gondolják, hogy jöjjön össze olyannal, akit eddig észre sem vett, mert nem tetszett neki. Pedig az ilyesminek aztán semmi értelme.
2016. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!