Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az "add lejjebb az igényeidet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "add lejjebb az igényeidet" "add lejjebb a szintet" tanács segített valakinek, megtalálta így valaki a BOLDOGSÁGOT?

Figyelt kérdés

Én többször is megpróbáltam. Összejöttem olyan csajokkal, akik nem igazán tetszettek nekem, vonzódtam hozzájuk valamennyire, de nem nagyon. Nem volt a csókolózás, és a szexet sem élveztem. :((

Tapasztalatból mondom, hogy jobb akkor inkább egyedül.


Csak van egy kis bökkenő továbbra is olyanok tetszenek akiknek nagy valószínűséggel én nem fogok. :((

Akkor most mire készüljek fel?


2016. márc. 24. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember így van vele, mint te. Baromi magasak az igényeik külső terén. Ez persze nem baj, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivel jön össze. Viszont fel kell készülni a hosszabb egyedüllétre.
2016. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Fura dolog ez.

Volt egy kolléganőm, akinek szinte fogyatékos feje volt és a teste is az a kisebb Hajdu bojler. A bottal se tipikus esete, de nagyon nagyra volt magával sztem, pedig a legrosszabb tulajdonsága, hogy sötét is volt.

Végül lett egy palija, sőt már meg is szült neki.

Ő a neten találta meg a "párját" és azzal a szöveggel jött nekem, hogy áldja az eszét, amiért lejjebb adott az igényeiből. A srác amúgy egy jól szituált fiatal az egyik fegyveres testületünk berkeiből.


Én egyszer engedtem teret ennek az érzésnek és hagytam magam sodródni egy borzasztóan nem tetsző lánnyal, aki amúgy nagyon kis rendezett volt, okos, kedves és ha tudnád, mennyire készséges...

Borzasztó volt. Kb 6 hétig bírtam, aztán eluralkodott rajtam a gondolat, hogy mi lesz, ha véletlenül felcsinálok egy ilyet.

Mikor szakítottam vele, életem egyik legnagyobb megkönnyebbülése volt.


Szóval esete válogatja.

2016. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem élvezted a szexet? Mármint fizikálisan nem állt fel, vagy nehézkesen állt fel, a vonzalom hiánya miatt.

Vagy egyszerűen pszichésen nem volt olyan jó orgazmusod, mert tudtad, hogy olyan nővel vagy aki neked nem igazán jön be?

2016. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem volt jó. Talán az utóbbi.
2016. márc. 24. 19:51
 5/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy nem mentem el, és nem jött be a csaj mozgása sem. Ja, és mivel molett volt éreztem eléggé a súlyát magamon.
2016. márc. 24. 19:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez a boldogság záloga. Ha olyannal van aki nem jön be neki ugyanúgy boldogtalan lesz. Sőt még rosszabb, mert ez gonosz dolog is.
2016. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fiatalon önbizalomhiányosan mentem férjhez.Lentről kezdtem,de boldogtalan voltam.Később találtam az igényeimnek megfelelőt.Jó ember is,rangos is,jóképű is,értelmes is.Halálosan beleszerettem.Többet soha nem adnám lejjebb.
2016. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja úgy már értem... molett nőre nekem fel sem állna, már ott elbukna a játszma. Akkor már inkább az arca legyen átlagon aluli, de a teste legyen normális vagy soványabb.
2016. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nagy hülyeség ez az "add lentebb az igényeidet" felfogás. Én éppen ellenkezőleg mondom! Vidd fel az igényeidet! De ezt nem csak ám a kiszemelt párra értem, hanem saját magad felé is. Igenis az ember legyen - lehetőség szerint - művelt, tájékozott, ápolt, egészségre törekvő, céltudatos, lelkes. Tiszta lelkileg és testileg is. Hiszek abban, hogy hasonló a hasonlót fogja vonzani.

27/N

2016. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pedig nincs durván elhízva a hölgy akiről írtam. Nem igénytelen, nem csúnya, azt hittem jól meg leszünk, de mégsem. :(
2016. márc. 24. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!