Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mikor értitek már meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor értitek már meg?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy a lányok passzívak ismerkedésnél. De nagyon sok fiú annyit csinál, hogy igennel/nemmel megválaszolható kérdéseket tesz fel, aztán várja a csodát. Olyat kell kérdezni amit ki kell fejteni, és akkor a lány se lesz passzív. (Most tegyük félre azt, hogy ki, hogy néz ki.) Mégis mit vártok amikor csak kihallgatás-szerűen kérdezgettek egy lányt?

2016. márc. 23. 11:55
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Olyat kell kérdezni amit ki kell fejteni, és akkor a lány se lesz passzív."


tapasztalatból mondom: ez nem igaz. Irdatlan sok lány egyszerűen azt várja, hogy egy személyben vigyél el egy beszélgetést - és közben még legyél lehengerlő, jó fej, könnyed, és mittudomén.

Magyarán vedd le a lábáról, varázsold el, amíg ő ott ül veled szemben (vagy a monitor előtt, ha netes cuccról van szó), anélkül hogy ő kisujját is keresztbe tenné.


-----


"Mégis mit vártok amikor csak kihallgatás-szerűen kérdezgettek egy lányt?"


Nem szoktam ilyet csinálni, de főleg netes levelezésnél szoktam azt tapasztalni, hogy a gondosan összeállított levelemre, amiben minimum 2-3 olyan felütés is van, amire rá lehetne harapni, kifejteni - tehát amiből kialakulhatna egy normális beszélgetés -, kapok rá egy semmitmondó, láthatóan nulla energiabefektetéssel odacsapott választ. És akkor arra varrjak gombot...


Amúgy meg ha éppen olyan fiúval kerültél össze, aki a zavarában nem tud kellően érdekeseket kérdezni, akkor senki sem gátol meg abban, hogy egyenrangú félként te is kezdeményezz, kérdezz, érdeklődj, stb.

Ha szerinted a veled szemben ülő fiú rosszul csinálja, akkor mutasd meg neki, hogy hogyan is kéne.

Én pl. azt várnám el, hogy ugyanúgy kezdeményezzen, ahogyan én is próbálkozom. Ha nem teszi, attól nekem is könnyebben elmegy a kedvem az egésztől, és akkor mindjárt lehet, hogy én se fogom magam annyira törni, hogy minél ötletesebb cuccokkal rukkoljak elő, hátha arra majd ráharap.

2016. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!