Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mikor értitek már meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor értitek már meg?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy a lányok passzívak ismerkedésnél. De nagyon sok fiú annyit csinál, hogy igennel/nemmel megválaszolható kérdéseket tesz fel, aztán várja a csodát. Olyat kell kérdezni amit ki kell fejteni, és akkor a lány se lesz passzív. (Most tegyük félre azt, hogy ki, hogy néz ki.) Mégis mit vártok amikor csak kihallgatás-szerűen kérdezgettek egy lányt?

2016. márc. 23. 11:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
'Szia, hogy vagy?' --- Köszi, jól, csak már herótom van a sok sablon levéltől, hogy mind azzal kezdi, hogy szia, hogy vagy?! ---és kész, el is indult a beszélgetés, tud rá ragálni, ha akarja folytatja, te megtettél mindent, de gondolom leesne a karikagyűrű a kezedről ha ennyire megerőltetnéd magad. Elismerem, nem a legfrappánsabb kezdés, hogy hogy vagy, de ha meg elküldi a teljes önéletrajzát, akkor meg az a baj...
2016. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
Már nem azért de miért én erőltessem meg magam ha ő akar tőlem valamit? Én nem akarok tőle semmit, hiszen nem is ismerem. Ha elmegyek a postára vagy ilyesmi akkor sem csak beköszönök és várom, hogy kitalálják mit akarok, hanem összeszedem magam és kinyögöm, hogy egy levelet szeretnék feladni... Különben meg ha megmondom azt amit te írtál, azon megsértődik mindegyik és vagy nem ír, vagy beszól.
2016. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
35%

Ő se imer téged, bas.zod...:D

Ja vagy ez így működik, hogy a nők felregisztrálnak a társkeresőre, meresztik a pic.sájukat, és várják a hódolókat, hogy elkápráztassák őket? :D

Ő sem akar tőled semmit nyugi, csak tapogatózik. Volt, hogy én a válaszlevél után mondtam, azt, hogy bocs, mégsem...

2016. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés.

Pontosan te vagy az aki a csodát várja a férfitől, te várod a kérdéseket, te várod h szórakoztasson, hogy lépjen valamit, te is ugyanúgy kommunikálhatsz vele és érdeklődhetsz.

2016. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
17:57 ez nem jött össze, nem vagyok társkeresőre regisztrálva, más oldalon kapom a 'szia hogy vagy' leveleket.
2016. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Bocs, szóval 17:55, tehát semmilyen társkeresőn nem vagyok és nem áll szándékomban senkivel sem ismerkedni, szóval ezek után ha mégis ilyen leveleket kapok, akkor még inkább nekik kell teperni, mert belemásztak a személyes szférámba anélkül hogy erre bármi bíztatást adtam volna.
2016. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
56%
26. Mi most a chates és a társkereső oldalakról beszélünk. Nem tudom téged hol találnak meg ilyen sokan ,hogy zavarjon ha nem is szoktál így ismerkedni. Ha mondjuk facebookon ír rád így valaki ismeretlen az tényleg fura és zavaró de ha egy olyan oldalról beszélünk ahova ismerkedni mennek fel az emberek akkor a lánynak is legalább 50 % -ban ugyan úgy nyitottnak és frappánsnak kell lenni nem csak a férfinak! Mindezek ellenére én soha nem nyitottam sablon szöveggel, mindig megnéztem az érdeklődési köreit és próbáltam valami frappánsat írni de így is csak max 10%-ban jött válasz!
2016. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A facebookon és a társkeresőn kívül ezer másik oldal létezik. A facebookon szerencsére be tudom állítani, hogy békén hagyjanak, de máshol ilyen nem mindig van. De ha társkeresőre mennék fel, akkor is kiröhögném az ilyen 'szia, hogy vagy' meg az igen/nem típusú kérdéseket, mert erre 1, nem lehet mit válaszolni 2, nem fogok más helyett dolgozni.
2016. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én is inkább a hosszabb, értelmesebb levelek mestere vagyok - tudod mi a vége? Sosem válaszolnak, mert túl hosszú.
2016. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"nem fogok más helyett dolgozni"


Mert az ismerkedés az neked munka? :D Minek kéne más helyett teperni? Úgyis látod egyből, hogy szimpatikus-e, ha nem, hagyod a francba, ha meg igen, akkor nyilván te is elkezdesz érdeklődni iránta, kérdezősködni, beszélgetni, nem? Vagy akkor is ő kápráztasson el, mert ő szólt hozzád? Az ilyen nőktől mentsen meg az isten! :DD

2016. márc. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!