Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mikor értitek már meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor értitek már meg?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy a lányok passzívak ismerkedésnél. De nagyon sok fiú annyit csinál, hogy igennel/nemmel megválaszolható kérdéseket tesz fel, aztán várja a csodát. Olyat kell kérdezni amit ki kell fejteni, és akkor a lány se lesz passzív. (Most tegyük félre azt, hogy ki, hogy néz ki.) Mégis mit vártok amikor csak kihallgatás-szerűen kérdezgettek egy lányt?

2016. márc. 23. 11:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mondj példákat please.
2016. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem így működik. Akinek mondanivalója van, az beszél, ha nem akar mondani semmit magától ,abból meg semmi kedvünk sincs dugóhúzóval kiszedni a válaszokat. Sokkal könnyebb a másikat hibáztatni a saját alkalmatlanságunk helyett, a tudatos kommunikáció nem kor és nem neműség kérdése.

38F

38F

2016. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
27%

Ez egy baromág, az már régen rossz ha a férfinak kell kezdeményezni a mai világban. Ha meg igen/nem-el is válaszol, akkor az meg már az über gáz, instant off, beégés kategória.

Miért nem értik meg, hogy a mai világban a nők dolga a kezdeményezés?

Ők vannak kevesebben, ők válogathatnak minden korosztályból, és nekik kell kiválasztaniuk melyik férfi tetszik.

2016. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdés nem releváns, az ember kommunikációs stílusa adott. Aki kizárólag "korod?/hobbid?" stb. stílusban képes kommunikálni, annak hiába is magyarázod a fentieket. Vissza kellene menniük időben egészen kisgyermek korig és egy másik típusú kommunikációs formát elsajátítani. :)

Te annyit tudsz tenni, hogy elkerülöd azokat, akikkel nem találod a hangnemet, megváltoztatni úgysem lehet senkit.

2016. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%
Hát... Írok neki egy csomót... Válasz "xd". Hát anyád.
2016. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szerintem az első pár beszélgetésnél, vagy legalább az első beszélgetésnél annak kéne jobban 'erőlködnie' (jobb témákat felhozni, jobb kérdéseket írni), aki kezdeményezte az egészet. Lehet ez lány is, de általában a férfiak dolga (lenne....) a kezdeményezés, ezért írtam ezt.


Egy vadidegen embernek válaszolgatni nehéz, nekem se az igenre/nemre terjed ki a kommunikációs képességem, de ha a semmiből rám ír egy pasi akkor próbálkozzon úgy írni, hogy BESZÉLGESSÜNK, és ne olyan legyen, mint egy állásinterjú.


Vagy manapság már ez is nagy kérés? :D

2016. márc. 23. 12:04
 7/31 anonim ***** válasza:
22%

#6


Ez pont fordítva van. A kezdeményező van alárendelve és ő érezheti magát úgy, mint egy munkavállaló az interjún. Mutatnia kell a legjobbját végig és majd a másik eldönti, hogy TALÁN lesz-e valami ebből.

2016. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
5%
Kicsit provokatívak vagyunk,nemde hölgyem?:D
2016. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem akartam az lenni. :)


Csak ez eszembe jutott és nem értem... Nem értem, miért nem próbálnak beszélgetni az emberek (még akkor is, ha így nem derül ki első nap a másik munkája/végzettsége/hogy hol lakik/mit akar az életben stb) ahelyett, hogy faggatnák a másikat.

2016. márc. 23. 12:09
 10/31 anonim ***** válasza:
Mert ezek az emberek ostobák.
2016. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!