Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy sokan beképzeltnek tartanak?

Figyelt kérdés

Gazdagok a szüleim, így soha nem kellett nélkülöznöm, bármit megkaphattam, amire csak vágytam. Nagyon sok helyen voltunk már nyaralni is, Kínától kezdve Afrikáig, ha szeretnék elmenni egy koncertre vagy fesztiválra, elég csak megemlítenem, és már meg is vették a jegyet, ruhákat is tudok venni bármikor, mozi, koktél, stb. Nyilván értitek, mire gondolok.


Ettől függetlenül én soha nem éreztem magamat felvágósnak. Nincsenek nagyon márkás cuccaim, egy ócska mobilom van, nem posztolok ki semmi extrát a facebookra, és nem is nagyon beszélek másoknak az ilyen dolgokról, mert nem szeretném, ha irigykedés lenne belőle.

És mégis emiatt veszett össze velem anno a legjobb barátnőm, mert hogy ő nem engedhet meg magának ilyesmiket... Holott én soha nem nézek le senkit azért, mert szegény, már csak azért sem, mert ez a szüleim pénze, majd ha elkezdek dolgozni, nekem se lesz már olyan aranyéletem. És vannak még olyan emberek, akik szintén kerülnek, meg furcsán néznek, ha mesélek arról, hogy mi történt velem.


Most komolyan sznobnak kéne lennem, és csakis gazdagokkal barátkoznom, hogy ne szúrjam a szemét másoknak? Ez olyan gáz lenne.


2016. márc. 18. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Maradj olyan amilyen vagy. Találni fogsz olyan barátokat akiket ez nem "zavar". Az előző barátnőd is valószínűsítem hogy azért nem akart már melletted lenni mert irigy. Ezért zavarta a pénzbeli különbség. Mett nem akarta tovább azt nézni hogy neked van valamid ami neki nincs. Azért Te ne legyél sznob.  Te se éreznéd jibban magad.
2016. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a barátnőd egyszerűen csak irigy volt rád, a kérdésed alapján egyáltalán nem tűnsz beképzeltnek.
2016. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elkpezelheto hogy bekepzelt vagy, vagy ugy viselkedsz anelkul hogy eszrevenned. Az hogy gazdagnak / szegenynek kategorizalod az embereket, onmagaban problema.


A kerdesed alapjan az en velemenyem az penzugyi helyzettol fuggetlenul megfelelesi problemaid vannak es amikor es gazdag szulokkel parasul, az nagyon rossz kombinacio.

2016. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs probléma ha nem vágsz fel ezzel.

A barátnőd csak szimplán irígy volt ezért vesztetek össze.

Sok ilyen ember van!

2016. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!