Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy sokan azért nem merjük felvállalni azt, hogy magányosak vagyunk, mert az emberek megbélyegzik a gyengéket? Ez nem is gyengeség. Egyáltalán miért hiszik annak, ha én vállalom, hogy rossz nekem egyedül?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
mé rossz? nekem jó.
2013. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kell foglalkozni mások véleményével?Különben is az a baj,hogy kevesen állnak ki magukért és az elveikért.

Te is odaállnál,hogy "fogjátok be a pofátokat" akkor nem lenne gond.

2013. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert gyakorlatilag egy napba kerülne társat találni, de a méltóságos urak basszäk felemelni a hájas seggüket és elmenni kocogni, a kedves hölgyek pedig képtelenek kezdeményezni, holott papíron egyenlőség van. Minekutána ilyen egyszerű, nem csoda, hogy az ilyen játszi dolgokra képtelen embereket gyengének minősítik. A másik kedvencem az a halmaz, aki méltóztatott elmenni ismerkedni, de nem sült el jól és egyetlen eset alapján általánosít utána.
2013. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biológiai magyarázata van annak, hogy miért hiszik az emberek gyengének vagy éppen selejtesnek azokat, akik egy bizonyos kor után még mindig egyedül vannak. Gyakorlatilag a biológiai folyamatok alapján aki nem jutott párhoz, az "nem elég jó" egy párválasztó fajban.

Most nem azt mondom, hogy ezzel egyetértek, csak próbálok válaszolni legalábbis a kérdésed utolsó részére. Mi több: bizonyos kor után mi magunk is selejtesnek érezzük/hisszük magunkat, ha nem kellettünk senkinek, nem találtunk társat magunknak. Tudom, mert jártam abban a cipőben.

2013. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az előző válaszokat bocsi ha olyat írok ami már elhangzott.

Én is magányos vagyok már 5éve. Se barát se senki. Felvállalom...nem tudok meglenni senkivel..vagyis inkább ők velem. pedig tudom h nem vok rossz ember... Egy barátnőre vágyok akivel 2en élünk...de csak várok!

2013. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos amit a 4-es írt,abban van sok igazság.

Nekem sem sikerült még kapcsolat,és itt vagyok 22 évesen 0 tapasztalattal,szerintetek milyen érzés nekem,hogy olyan mintha senkinek nem kellenék ebben a világban,és csak tengődnék?mert én így érzem magam sajnos. :/

2013. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!