Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért élnek sokan abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek sokan abban a hitben, hogy aki nő létére feltűnően csinosan öltözködik az már egyből könnyűvérű?

Figyelt kérdés
Az még véletlenül sem lehetséges, hogy csak szimplán jól akarja magát érezni a bőrében igaz? Néhány embernek úgy adnék egy kis agyat. :/
2016. márc. 14. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attól függ mit jelent nálad a feltűnően csinos
2016. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ami ízléses és előkelő.
2016. márc. 14. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
sokan abban is hisznek, hogy a föld lapos. nem tudsz velük mit csinálni.
2016. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Az utolsó mondatodban minden benne volt....

2016. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van ez.

Nem mindegy hogy a feltűnően csinos alatt pontosan mit értesz, mert ha én nyáron kimegyek egy miniszoknyában, pólóban, szerintem az normális, de ha valaki bikiniben, vagy fehérneműben mászkál, azt én is könnyűvérűnek találom.


Szóval ízlés kérdése. Ha ízléses, és nem utcakurvnak öltözik, akkor szerintem senkinek nincs oka ilyesmire gondolni.

A nő az nő akkor is, ha nem látunk a dekoltázsán keresztül a köldökéig.

Vagy ha eltakarja a fenekét a miniszoknya, rövidnadrág.

Mert ha kilógat mindent egy nő, az felhívás arra, hogy bámuld, tehát könnyűvérűnek gondolhatnak joggal, mégha nem is vagy hivatásos.


Én is nő vagyok, szeretek csinosan öltözni, nem vagyok tipikusan nyakig begombolkozok, hogy rám se nézzenek, de nálam is van egy határ. És láttam már olyat, hogy a kiscsaj még bugyinak sem nevezhető akármiben mindent kivillantva járkált a város kellős közepén, szerintem mindenki azt hitte prosti.

2016. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát jah,én szép ruhákba járok,még is lek"rváznak,pedig sose voltam még pasival,nem is tervezem
2016. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 VirágésBence ***** válasza:
Ha a feltűnően csinos alatt azt érted, hogy segge-melle kint van... Nos az nem csinos és nem véletlenül gondolják ezt róla. Az már más, ha valaki kedveli az elegáns ruhákat, előnyösen öltözködik, kihangsúlyozza az alakját, szereti a magassarkút stb., azért van egy kis külöbség és az utóbbiról szerintem max azt jegyzik meg, hogy milyen jól néz ki, senki nem nézi r_bancnak.
2016. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mutass egy képet a feltűnően csinosról. úgy egyszerűbb véleményt mondani
2016. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem hiszik egyből azt. ha nem öltözködsz nagyon kihívóan (csöcs, segg kint) hanem valóban elegánsan csinos vagy, nem gondolja azt senki.

valószínűleg nem az öltözködésed miatt hiszik :)

2016. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem adjál agyat és akkor brutális zseni lennék igy is okos vok már xd
2016. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!