Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti mért nem mertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mért nem mertek odamenni a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Mostanába már egyik fiú se mer odamennni a lányhoz.Engem is mindig csak néznek de oda nem jönnének.(Tisztelet a kivételnek).
2016. márc. 14. 15:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Aki kellően megtetszik és látom, hogy nem tenném vele tönkre a családi pikniket, ahhoz odamegyek. Hiszen, ha nem próbáljuk meg, biztosan veszítünk, míg ha odamegyünk, az már kétesélyes :)


24F

2016. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én is sokáig azt hittem magamról, hogy ronda vagyok és nem érek semmit ma már 24 éves vagyok és az elmúlt években azt vettem észre, hogy mennyit fejlődtem spirituálisan és testileg is, nem tudom hány évesek vagytok, de majd eljön a ti időtök is csak legyetek türelmesek... :)


Rá fogtok jönni egy nagy igazságra hogy ha egy nő nem tesz semmit azért, hogy téged megismerhessen te miért tennél érte? :)


Itt egyenlőségre kéne törekedni, de mint mondtam ezek a hülye műsorok teljesen torz képeket adnak, ne foglalkozzatok azokkal az emberekkel, nekik az a tudatszintjük és érdekeltségük, mi másképp szemléljük a világot.... :)

2016. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Engem is mindig csak néznek de oda nem jönnének."


Nem tudom kérlek, én pölö ha megnézek egy-egy szép nőt, akkor attól még eszembe sem jut odamenni hozzá. Szép, hát szép. Tényleg. De... és akkor mi van? Semmi különös: láttam egy szép nőt. Annyi szép nőt láttam már...


Nyilván más lenne a helyzet, ha ő meg pont engem nézne ugyanígy, de csak nagyon-nagyon ritkán szoktak. Olyankor azért örülök egy kicsit. De mivel már ilyen módon nem keresek kapcsolatot, így rá-/visszamosolygok és megyek tovább.

Nem érdekes.


Szóval... az addig rendben van, hogy megnéznek. De mit teszel TE azért, hogy odamenjenek?

2016. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Semmit nem tesz, pont ezt már az első kommentemben megemlítettem, a média azt sugallja, hogy a férfinek a dolga a nőt megmenteni a férfinek a dolga meghódítani a nőt meg a többi hülyeség.... :) Komolyan vicc és ez alapján mérik a dolgokat még mindig.... :)
2016. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb esetben nem mutatja ki a lány az érdeklődését a fiú iránt. Nem ad jeleket, hogy szabad a pálya, ilyenkor nagyon kockázatos ismeretlenül odamenni valakihez mivel nagy a visszautasítás esélye, azt meg persze senki sem szereti. Kérdés, TE odamernél menni pl. az utcán ismeretlenül egy fiúhoz beszélgetni aki tetszik? Nem? gondoltam. "Jaj de az a fiúk dolga" Igen, ez egy elcs*szett régi berögződés, de attól még pont ugyanolyan nehéz mint nektek, sőt. Főleg a mai világban mást se csinálnak az emberek 99%-ban csak a telefonjukat nyomkodják, mindenkivel csak "chatelgetnek" a lányok, a személyes beszélgetések kezdenek megszűnni és amikor leszólítja őket valaki szemtől szemben nem tudnak mit kezdeni vele, zavarban vannak, kínosnak érzik és inkább elutasítják az illetőt holott lehet semmi baj nem volt vele. Bár talán ez a ritkább, általában csak szimplán lekoptatják az illetőt a legnevetségesebb kifogásokkal. (Még arra sem méltatják az embert, hogy igazat mondjanak)

Nincs kedvem tovább sorolni, de még lehetne bőven hogy sokan miért nem mernek kezdeményezni manapság.

2016. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szóval ti azt ajánlanátok h én menjek oda hozzá ha látom h néz?
2016. márc. 15. 12:12
 27/27 mikeXxX ***** válasza:
7# 8# persze semmi baj ha nem szállnak be egy idegen autóba de akkor minek néznek meg annyira illetve miért nem beszélgetnek ? Normálisan megkérdeztem nincs e kedvük beszélgetni kicsit de ha egy kukkot sem szólnak akkor meg felesleges néznek meg maguknak nem igaz !
2016. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!