Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért nem mertek odamenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem mertek odamenni a lányokhoz és bevallani neki, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Most nem a nagyszájú menő lányokra gondolok, hanem a csendesebb visszahúzódó lányokra.

2013. márc. 4. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
félünk a következményektől
2013. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fospuska ***** válasza:
azokhoz oda merünk.:)
2013. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert azok még bunkóbban utasítják vissza sokszor a hímneműt.
2013. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell odamenni és bevallani bármit is. Egyszerűen alakítsátok úgy a dolgokat, hogy sokat legyetek együtt. Akkor is, ha a barátnőivel van. Lehet velük is jó pofizni.

És egyszer csak azt veszitek észre, hogy jártok egymással.

Nem kell direktben a képünkbe nyomni, hogy járjunk, meg ilyenek, mert az taszít, vagy ellenérzést vált ki belőlünk.

Egyszerűen érezd jól velem magad és akkor egyszer csak járunk.

2013. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

mert töketlenek...:) Egy nő sem harapa ha meg bunkon visszautasit... Na és? Az élet tele van pofonokkal egyel több vagy kevesebb mit számit?

De engem még sosem utasítotak vissza bunkón, mivel álltlaába olyan nőkkel kezdek akikröl tudom hogy van agyuk, és tudják kezelni a helyzetet, és nem iylen mai diszp*csákkal veszem körül magam :)

2013. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert nem egy piszkosul átvert már, hitegetett engem, aztán benyögte, hogy max csak barátok lehetünk... Megéri szerinted ezért a fáradtságot, pénzt, stb.?!
2013. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A "tapintatos" visszautasítás is borzasztóan fájó tud ám lenni..
2013. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6. válaszoló! Ezt tényleg csendes és visszahúzódó lányok csinálták veled ? :O
2013. márc. 4. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Én alacsony, sovány, ronda fiú vagyok és semmi önbizalmam, szerintem nem kellenék én még a csendes lányoknak sem. Na ezért.
2013. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért menjek oda hozzá? Tudom mi lesz a vége úgyis. Járunk 1-2 hónapot aztán jön egy rosszfiú akivel lelép.


Inkább megspórolom magamnak az időmet.

2013. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!