Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti mért nem mertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mért nem mertek odamenni a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Mostanába már egyik fiú se mer odamennni a lányhoz.Engem is mindig csak néznek de oda nem jönnének.(Tisztelet a kivételnek).
2016. márc. 14. 15:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

En eleg batran odamerek menni de eleg bunko elutasitasokat kapok neha...pedig helyesnek mondanak

De 10 bol 2 siker mar az is valami:) 27/f

2016. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 VirágésBence ***** válasza:
67%
Észrevetted, hogy olyan fiúk nem mernek odamenni, akik nem egy adoniszok, vagy félénkebbek? Az én baráti társaságom kifejezetten hangos és még egyszer sem volt olyan, hogy egyik haverom ne mert volna kezdeményezni és szerintem ezzel nem csak mi vagyunk így, szerintem aki igazán akar barátnőt az rászánja magát.
2016. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de nem megyünk oda mindenkihez akit megnézünk... :D Ez amúgy vicces kicsit, jajj a férfiak folyton csak nőzni akarnak, meg mindenkinek csapják a szelet. Aztán meg az is baj, hogy nem megy oda mindenki hozzád aki megnéz magának :D
2016. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 mikeXxX ***** válasza:
69%
Csak egy példa múlthéten menetem kocsival 2x úgy utánam nézett két lány hogy még hátra is fordult nekem sem kellett több visszafordultam az egyik lány mintha meg sem hallotta volna hogy hozzábeszélek és sétált tovább a másiktól megkérdeztem elvihetem e (ez vidék két falu közt ) annyit mondott nem és szintén sétált tovább mint egy süketnéma normálisan kérdeztem jól nézek ki azt mondják elég újszerű autóval voltam és normálisan is beszéltem így ezek után én is elgondolkodtam minek menjek oda valakihez .
2016. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
én sem nagyon szoktam senkihez odamenni. "biztos siet", "biztos csak zavarnám", "ezt nem illik", "mit gondolna rólam" stb...
2016. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Mert mai "nők" nem nők, max erNők. :/
2016. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
mikeXxX: Lehet, hogy csak hallottak már elég történetet ahhoz, hogy ne szálljanak be egy idegen autóba, nem?
2016. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
mike, én se szállnék be. rossz volt a megközelítésed
2016. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem így van.Szerintem nem arról van szó hogy nem merünk odamenni.Már tudjuk, hogy kudarc lesz, mert nincs saját palotánk és sport kocsink.
2016. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Mert felunk, hogy meg tovabb rondolnak az amugy is keves onbizalmunkat
2016. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!