Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti mért nem mertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mért nem mertek odamenni a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Mostanába már egyik fiú se mer odamennni a lányhoz.Engem is mindig csak néznek de oda nem jönnének.(Tisztelet a kivételnek).
2016. márc. 14. 15:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
én régebben oda mentem lányokhoz de ma már nem mert bunkók meg nem szeretnem utcán ismerkedni
2016. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%

És te miért nem mész odamenni egy férfihoz? :)


Ez egy kérdés tőlem, ha te elvárod, hogy oda mennyen, te miért nem mész oda, ha akarsz tőle valamit? :)


Tudod egyenlőség.... :)

2016. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
És te miért nem "mersz" javítás....
2016. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Amúgy én férfi vagyok és csak szinte lány barátaim vannak, és az a fene nagy helyzet, hogy nem értik, hogy ilyen sármos férfi min én, miért nincs pl nekem barátnőm még annak sem tudható be, hogy nem ismerkedek mert pedig igen, de valahogy soha nem jön össze... És én úgy gondolom, hogy a nő is odamehet egy férfihoz nyugi én nem vagyok előítéletű egy nővel szemben ilyenkor, csak a primitív lányokat nem szeretem és a közönségeseket.... :)
2016. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagyok és alacsony, ezért tudom, hogy úgyis lepattintanál.
2016. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy ronda, ne képzeld be magadnak... :) Ezek a velünk egy korú lányok nem az igazi férfiakért vannak oda hanem az oldalra állított sapkás hülye gyerekekhez vonzódnak és minden második ember fiatal így néz ki....


Én fizikumra nagyon jól nézek ki a női ismerőseim szerint egy nagyon sármos férfi vagyok még sem találok magamnak lányt....


Egyszerűen egy elb.ott társadalomban élünk ahol az éjjel nappal Budapest színvonal van és ezek a szánalmas műsorok egyébként ez is szintén Magyarországra jellemző inkább... :)


Amúgy engem pl érdekel a történelem és az antropológia kultúrák történelme és a világgal kapcsolatos dolgok a szeretet harmóniája ezek nem kellenek a velünk egykorúaknak sajnos, (persze van kivétel) de azoknak általában van barátjuk... :)

2016. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
27%
Mert a lányok gonosz teremtmények, akik csak bajt hoznak ránk. Óvakodni kell tőlük, mert a sátán gyermekei. Kiszipolyozzák a férfi lelkeket, összetörik a szíveket, hamis reménnyel kecsegtetnek...
2016. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

gondolom akik nem neznek ki jol es odamennek azokat automatikus ingnorolod.

én am odaszoktam menni és hódítok.

2016. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Majd hülye leszek odamenni hogy kigúnyoljanak, kiröhögjenek, meg elküldjenek! Nem vagyok jóképű, ahogy azt a Föld nevű bolygón, itt ahol élünk, minden egyes nő elvárná, így nem pazarlom feleslegesen ilyesmire az időmet.
2016. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ki jó képű és ki nem, férfitársaim a kisugárzás már megvan és a jó modor akkor vagy férfi igazából, keresd magadban azokat az értékeket amiket eddig nem találtál meg, mindenkinek van és akkor minden rendben lesz magad körül... :)
2016. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!